جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

فدراسیون شمشیربازی بالاخره به حواشی ورود کرد/شکایت به مراجع قضایی


به گزارش “ورزش تایمز”، طی روزهای اخیر به واسطه مطرح شدن برخی صحبت‌ها از طرف اهالی شمشیربازی در دو رشته فلوره و اپه مبنی بر نابرابر بودن شرایط آنها نسبت به اسلحه سابر، این رشته را در آستانه المپیک با حواشی زیادی مواجه کرد.

در همین زمینه فضل الله باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیربازی برخورد جدی با افرادی که بدون سند و به قصد تشویش اذهان عمومی اقدام به مطرح کردن برخی مسائل می‌کنند را در دستور کار قرار داده است.

باقرزاده در جریان نشست خبری که امروز چهارشنبه داشت، گفت: از این پس هر کسی به منظور تشویش اذهان عمومی مصاحبه‌ای کند یا برای گفته‌های خود سندی نداشته باشد قطعاً با او برخورد جدی خواهد شد، اگر تشویش اذهان عمومی صورت بگیرد حتماً به مراجع قضایی شکایت می‌کنیم. سندی هم برای گفته‌های خود داشته باشند باید توضیح دهند.

رئیس فدراسیون شمشیربازی تاکید کرد: کسانی که طی روزهای گذشته حرف زدند هم باید به فدراسیون بیایند و برای گفته‌های خود توضیح بدهند. آنها را احضار خواهیم کرد.

باقرزاده تصریح کرد: صد درصد در مورد اسلحه سابر هم این اقدام انجام می‌شود. محمد رهبری، محمد فتوحی، فردا باهر ارسباران و محمد امینی باید بیایند و توضیح دهند که چرا به موضوع ورود کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *