یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

علیرضا مختاری: دو مدال می‌دهم تا دو آمبولانس به روستایم بدهند 


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، علیرضا مختاری که در مسابقات دو و میدانی صاحب دو مدال طلا و برنز شده بود، درباره مدال برنز مسابقات پرتاب دیسک گفت: از سال ۲۰۱۴ که در اینچئون دو تا مدال طلا در پرتاب وزنه و پرتاب دیسک گرفتم توقع داشتم که در این دوره هم این مدال ها را تکرار کنم اما نشد. بدنم سنگین بود و نتونستم خودم را جمع نکردم.

مختاری ادامه داد: معمولا قبل از مسابقه اندکی زودتر در ورزشگاه حاضر می شوم تا بتوانم خودم را جمع و جور کنم اما متاسفانه این بار نتوانستم این کار را انجام بدهم. شاید یکی از دلایل شکستم همین بود.

مختاری درباره کسب مدال طلا در رشته پرتاب وزنه هم گفت: از دیروز که مسابقات پرتاب دیسک شروع شد رقابت های خودم را شروع کردم اما امروز نسبت به دیروز بسیار بهتر بودم. امروز هم طلا گرفتم و هم رکوردی را زدم که ۱۵ سال بود جابه جا نشده بود. این رکورد متعلق به ورزشکار مکزیکی بود.

او با اشاره به میزبانی اندونزی هم ادامه داد: گرما و غذا در اندونزی به هیچ وجه به ما نساخت. البته کشور خوبی هست اما در بعضی از موارد میزبانی ضعیف عمل کرد و همین برای مشکل ساز شد.

او همچنین با بیان اینکه درخواستی از وزیر بهداشت دارد، گفت: اصلیتم اصفهانی است و از توابع شهرستان زرین شهر اما متاسفانه این منطقه به لحاظ تجهیزات پزشکی و داشتن آمبولانس با شاریط سختی روبرو است. به همین دلیل در خواستی از وزیر بهداشت دارم. در این دوره دو مدال گرفتم که حاضرم هر دو مدال را بدهم و به جای آن دو تا آمبولانس به روستای همام از توابع شهرستان زرین شهر بدهند تا وضعیت اورژانس بهبود پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *