جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

صعود کمانداران ایران به مرحله یک شانزدهم


به گزارش “ورزش تایمز”، مسابقات تیر و کمان قهرمانی آسیا امروز با برگزاری رقابت‌های حذفی ریکرو انفرادی مردان و زنان و همچنین کامپوند انفرادی در این دو بخش پیگیری شد.

در این مرحله از رقابت‌ها و در بخش ریکرو انفرادی مردان، امین پیرعلی پس از استراحت در دور نخست، مقابل نماینده قزاقستان شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. عرفان ارژنگ‌پور پس از برتری برابر حریفی از ترکمنستان، نتیجه رقابت برابر نماینده چین را در تیر طلایی واگذار کرد و حذف شد.

متین سبزی نیز پس از برتری برابر حریفی از عربستان، در مصاف با هم‌تیمی خود صادق اشرفی، متحمل شکست شد و از دور مسابقات کنار رفت تا اشرفی تنها کماندار ایران در مرحله یک شانزدهم نهایی باشد؛ این نماینده کشورمان در این مرحله از مسابقات برابر حریفی از چین قرار می‌گیرد.

در بخش ریکرو انفرادی بانوان، نیلوفر علیپور در همان دیدار نخست، مقابل حریفی از چین شکست خورد و از جدول مسابقات کنار رفت.

مهسا بدخشان مقابل حریفی از ژاپن پیروز شد و به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کرد. پارمیدا قاسمی نیز با غلبه بر نماینده بوتان، به این مرحله صعود کرد.

در بخش کامپوند انفرادی مردان، مجید قیدی پس از برتری برابر حریفی از عراق، موفق به صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی شد.

اسماعیل عبادی نیز با غلبه بر حریفی از یمن، به این مرحله صعود کرد. عمویی، دیگر نماینده کشورمان است که با از پیش‌رو برداشتن کماندار نپالی، به این مرحله راه یافته است.

در بخش کامپوند انفرادی بانوان، نماینده کشورمان در دیدارهای دور نخست استراحت داشته و از ساعتی دیگر در دور دوم به مصاف حریفان خود می‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *