چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

صدرنشینی نمایندگان ایران در پایان دور چهارم شطرنج نابینایان


به گزارش “ورزش تایمز” از اندونزی، در دور چهارم و در بخش آقایان مهدی رومیفرد در گروه b۱ نماینده ویتنام را از پیش روی برداشت، عرفان محمدعلیزاده مقابل نماینده میانمار به تساوی رسید و حسن قدیری هم دیگر نماینده کشور میانمار را مغلوب کرد. 

در گروه b۲ و b۳ مجید باقری در برابر حریف قزاقستانی خود به نتیجه تساوی تن داد، علیرضا قورچی بیگی نتیجه را به حریف هندی خود واگذار کرد و امید کریمی نماینده کشور میزبان را شکست داد. 

در رقابت های بخش بانوان و در گروه b۱ خانم ملیحه صفایی مغلوب رقیب میانماری شد، لیلا زارع زاده حریف ویتنامی خود را از پیش روی برداشت و زهرا محمدی راد از نماینده کشور میانمار شکست خورد. 

در رقابت های گروه b۲ و b۳ بانوان، عاطفه نقوی و فاطمه برقول با نتیجه تساوی میز شطرنج را ترک کردند و فریبا زنده بودی از سد حریفی از هند گذشت. 

تا پایان دور چهارم مسابقات، امید کریمی در کلاس b۲ و b۳ آقایان و عاطفه نقوی در کلاس b۲ و b۳ بانوان، با سه و نیم امتیاز در صدر جدول قرار دارند. 

صبح امروز و در جریان دور سوم رقابت های شطرنج، ۴ برد، ۴ شکست و ۳ تساوی نصیب شطرنج بازان نابینا و کم بینای کشورمان شده بود. 

مسابقات پاراآسیایی شطرنج نابینایان و کم بینایان که برای نخستین بار در این تورنمنت بزرگ برگزار می شود دارای دو بخش استاندارد و سریع است و روز چهارشنبه پس از پایان مسابقات استاندارد، رقابت های سریع آغاز می شود. مدال های این رشته در هر دو بخش تیمی و انفرادی و در هر دو قسمت استاندارد و سریع توزیع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *