دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹

صادقی: بازی در لحظاتی گره خورد/ ظهرابی: می خواستیم سوپرمن باشیم


به گزارش “ورزش تایمز”، آخرین دیدار از سومین روز دوم مرحله رفت لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان امروز پنجشنبه ۲۲ آبان ماه با برگزاری دیدار بین دو تیم ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس بهبهان در تالار شهید سلیمانی پیگیری شد. نیمه اول این دیدار با نتیجه ۱۳ بر ۱۲ به سود شاگردان کیوان صادقی از اصفهان تمام شد. در نهایت تیم ذوب آهن موفق شد با نتیجه نزدیک ۲۵ بر ۲۴ پیروز شود.

کیوان صادقی سرمربی تیم هندبال ذوب آهن اصفهان پس از برگزاری آخرین مسابقه دور رفت تیمش در خصوص ماراتن نفس گیر این بازی گفت: به نظرم تیم مقابل قدر توپ‌های خود را خوب می‌دانستند. شاید بچه‌های ما فکر می‌کردند می‌توانند این بازی را راحت ببرند.

وی افزود: در این مدت اردوی تیم ملی هست و امیدوارم تا فاصله باقی مانده تا دور بعد مشکلات تیم را حل کنیم.

وی در مورد تیم پرسپولیس بهبهان هم بیان کرد: آنها تیم جوان و بازیکنان خوبی دارند و بازیکنان کمی نداشتند برخی از آنها قبلاً بازیکنان تیم ما بودند و همه خوب بودند. به خاطر همین هم فکر می‌کردم بازی امروز گره بخورد اما باز هم تصورم این بود که راحت تر ببریم ولی این طور نشد در لحظات آخر گل خوردیم که این یک اصل که همه تیم باید رعایت کنند.

مسعود ظهرابی در حالی که تیمش با اختلاف یک گل بازی را به تیم ذوب آهن واگذار کرد گفت: تبریک می گویم به تیم خوب ذوب آهن اصفهان. متأسفانه بازیکنان ما در پنج دقیقه آخر آنچه به آنها گفته بودیم را اجرا نکردند. اگر آنها آنچه گفته بودند را اجرا می‌کردند قطعاً پیروز بازی بودیم چرا که ذوب‌آهن در این بازی مقابل ما چیزی برای گفتن نداشت.

وی ادامه داد: دروازه‌بان اول و دوم تیم ما به دلیل ابتلاء به کرونا نداشتیم ولی با این حال در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. اشتباهات فردی در ثانیه‌های آخر تأثیر داشتند و می‌خواستند سوپرمن باشند تا گلیم تیم را از آب بیرون بکشند و در نتیجه این اتفاقات رخ داد.

سرمربی تیم هندبال پرسپولیس همچنین بیان کرد: این برد و باخت برای ما درس‌های زیادی داشت و قطعاً در دور برگشت و در بازی‌های آینده این نتایج را جبران می‌کنیم. با این حال بچه‌های ما خیلی زحمت کشیدند. ما فقط سیستم دفاع و حمله ذوب آهن را یک روز کامل بررسی کردم و من این را خودخواهی نمی‌دانم بلکه بچه‌ها می‌خواستند سوپرمن باشند و حس قهرمانی به آنها دست دهد و این طور شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *