یکشنبه , ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

شناخت بازیکنان ایرانی از کبدی هندوستان کارمان را سخت می‌کند


ویجی یاداو در گفتگو با “ورزش تایمز” با اشاره به حضور تیم هندوستان در دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا در گرگان، اظهار کرد: از میان رقبای ما در این رقابت‌ها ایران از سطح بالاتری برخوردار است و فکر می‌کنم سایر تیم‌ها در یک سطح هستند.

وی افزود: سبک بازی ما طوری است که از مهاجمان بیشتری برخورداریم و ایران هم مدافعان خوبی دارد که موجب جذاب شدن رقابت خواهد شد.

یاداو در خصوص حضور بازیکنان ایرانی در لیگ کبدی هند تصریح کرد: شناخت بازیکنان ایرانی از کبدی هند کار ما را مقابل ایران سخت خواهد کرد اما با توجه به بازیکنانی که ما داریم به قهرمانی امیدوار هستیم.

وی ادامه داد: در مسابقات قهرمانی آسیا تمام تیم‌ها سعی می‌کنند بهترین نمایش خودشان را ارائه دهند، نخستین حریف ما تیم عراق است و می‌خواهیم با پیروزی شروع کنیم.

لازم به ذکر است؛ دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم تا پنجم آذرماه به میزبانی گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار می‌شود.

ایران، هندوستان، پاکستان، کره جنوبی، ژاپن، تایلند، سریلانکا، عراق، ترکمنستان در هر دو بخش مزدان و زنان، افغانستان در بخش مردان و چین تایپه در بخش زنان، تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *