پنجشنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

شرایط همکاری فدراسیون نجات غریق و سازمان تربیت بدنی ارتش بررسی شد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، نشست مهدی حیدری با امیر سرتیپ دوم دکتر جمشید فولادی به میزبانی فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزار شد.

در این نشست که هاشم محتشمی سرپرست دبیری و حبیب خمجانی سرپرست کمیته آموزش فدراسیون نجات غریق و غواصی هم در آن حضور داشتند پیرامون همکاری این فدراسیون و سازمان تربیت بدنی ارتش و راه کارهای پیشنهادی برای آن بحث و تبادل نظر و بر تعامل لازم در این زمینه تاکید شد.

در این راستا سرتیپ دوم فولادی بر همراهی سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای کمک رسانی به ویژه در استان‌ها و شهرستان‌های ساحلی کشور تاکید داشت. ضمن اینکه با توجه به پتانسیل‌های موجود و امکانات حرفه‌ای که سازمان تربیت بدنی ارتش در زمینه غواصی در اختیار دارد، همکاری و تعامل در این بخش هم مورد توجه ویژه قرار گرفت.

سرتیپ دوم فولادی همچنین با اهدای لوح تبریک به مهدی حیدری، ریاست وی در فدراسیون نجات غریق و غواصی را تبریک گفته و برای او موفقیت در این فدراسیون را خواستار شد. سرتیپ دوم فولادی در قالب پیام تبریک خود، ورزش را به عنوان فاکتوری تاثیرگذار در سلامت جسمانی و روحی جامعه مورد توجه قرار داد و اینکه باعث شادابی جامعه و ایجاد روح همدلی و همکاری می‌شود و این مهم از ملزومات رشد و توسعه در هر کشوری می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *