جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

شرایط زمین مسابقه در باخت تیم سری­لانکا موثر بود


به گزارش “ورزش تایمز”، «کاسمگاس تنا» ظهر جمعه پس از شکست تیم سری لانکا در مقابل کره جنوبی در نخستین روز مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا در جمع خبرنگاران گفت: کره جنوبی تیم قدرتمند و باتجربه ای بود و بازی بسیار خوبی برابر این تیم ارائه کردیم.

تنا افزود: نیمه اول بازی مطابق میل ما پیش رفت و با استفاده از فداکاری بازیکنان نتیجه خوبی گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: در برخی مواقع به خاطر لیز بودن تاتامی، تعادل بازیکنان ما برهم می خورد که این موضوع برای ما مشکلاتی ایجاد کرد.

سرمربی تیم سریلانکا همچنین از شرایط میزبانی ایران و گرگان ابراز رضایت کرد.

چو افزود: در نیمه اول تیم سری لانکا از اشتباهات ما استفاده کرد اما در نیمه دوم به مشکل خورد و توانستیم از ضعف این تیم استفاده کنیم.

وی درباره بازی بعدی کره مقابل ایران بیان کرد: ایران جزو تیم های درجه یک آسیا است و بازی جالبی مقابل این تیم خواهیم داشت و برای کسب پیروزی تلاش می کنیم.

تیم کره جنوبی با نتیجه ۴۵ بر ۲۴ تیم سری لانکا را شکست داد.

لازم به ذکر است، تیم های های کبدی مردان هند، عراق، پاکستان، ژاپن و افغانستان در گروه یک و تیم های ایران، کره جنوبی، تایلند، ترکمنستان و سری لانکا در گروه دو مسابقات قرار دارند.

دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم تا پنجم آذرماه به میزبانی گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهرستان در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *