یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

شرایطم مثل المپیک لندن شده است/ خیلی‌ها گفتند احسان برنمی‌گردد


به گزارش “ورزش تایمز”، احسان روزبهانی بوکسور المپیکی ایران بعدازظهر امروز یکشنبه در نشست خبری آغاز همکاری با حامی مالی جدید خود در جمع خبرنگاران گفت: قرارداد اسپانسری من به تازگی منعقد شده است و قرار است تا المپیک ۲۰۲۰ از من حمایت شود.

همه گفتند احسان نمی‌تواند برگردد
وی افزود: من چند ماه قبل در جام مکران به قضاوت داور ایرانی باختم و همه گفتند احسان نمی‌تواند دوباره شروع کند. با کادر فنی صحبت کرده ام و قرار شد که به وزن ۸۱ کیلوگرم بیایم.

روحیه ام مثل المپیک لندن شده است
ملی پوش بوکس با اشاره به رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: در قهرمانی آسیا تیم جوانی به تایلند بردند که کار خوبی هم بود. تصمیم دارم تا دوباره وزنم را کم کنم و در ۸۱ کیلوگرم مبارزه کنم. حامی مالی روحیه من را برای ادامه کار خیلی بیشتر کرده و روحیه ام مثل المپیک لندن شده است. در رقابتهای سهمیه المپیک روسیه حتماً در وزن ۸۱ کیلوگرم شرکت می‌کنم و هر کس جز یک هشتم نهایی باشد سهمیه می‌گیرد.

تصمیم فدراسیون بوکس اشتباه است
روزبهانی در پاسخ به سوال “ورزش تایمز” که آیا برکناری سرمربی تیم ملی را درست می‌دانید گفت: به نظر من تیم بهترین نتیجه را گرفت و حق خوری در مسابقات قهرمانی آسیا مشهود بود. تصمیم فدراسیون کاملاً اشتباه است. مربی قزاق هیچ کاری نمی‌تواند بکند ضمن اینکه این روزها فدراسیون جهانی با قزاق‌ها زاویه دارد و در بازی‌های آسیایی هم شرایط را دیدیم. با سرمربیگری مربی قزاق دودش به چشم ما می‌رود. لطمه را ما می‌بینیم و بوکس ضربه خواهد خورد.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *