پنجشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸

سیل زدگان از ۷۰۰ سالن ورزشی استفاده کردند


به گزارش “ورزش تایمز”، مسعود سلطانی فر ظهر پنجشنبه در بازدید از اماکن ورزشی سیل زده شهرستان آق قلا، اظهار کرد: از همان ابتدای وقوع سیل در برخی استان‌های کشور، تمام اماکن ورزشی برای اسکان سیل زدگان و جمع آوری کمک‌ها به طور کامل در اختیار ستاد مدیریت بحران استان‌ها و شهرستان‌ها قرار گرفت.

وی افزود: هزار و ۱۰۰ سالن ورزشی در اختیار سیل زدگان بود که ۷۰۰ سالن مورد استفاده قرار گرفت و هیئت‌های ورزشی و دو هزار و ۵۰۰ سازمان مردم نهاد برای کمک به سیل زدگان ساماندهی شدند.

سلطانی فر تصریح کرد: هیئت‌های موتورسواری و اتومبیلرانی با خودروهای آفرود و نیروهای فدراسیون‌های نجات غریق، قایقرانی و کوهنوردی برای امداد رسانی به مناطق سیل زده اعزام شدند.

وی ادامه داد: ۴۴ محموله مختلف از سراسر کشور شامل انواع پوشاک، مواد غذایی، پتو، چادر و لوازم بهداشتی از طرف جامعه ورزش و جوانان به مناطق سیل زده ارسال شد و این کمک‌ها استمرار خواهد داشت.

وی اضافه کرد: جامعه ورزش و جوانان همواره در کنار مردم خواهد بود و در این بحران هم حضوری جدی و گسترده دارد تا مشکلات هر چه زودتر حل شود.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تعدادی از اماکن ورزشی کشور بر اثر سیل آسیب دید، گفت: این اماکن به مرور زمان ترمیم می‌شوند و با عزم و اراده‌ای که در مردم این منطقه سراغ داریم به زودی مشکلات حل خواهد شد.

سلطانی فر افزود: دولت با تمام توان برای تامین خسارت‌ها مردم و کمک‌های مختلف در صحنه حضور دارد و با همدلی و هماهنگی نتایج خوبی حاصل می‌شود و این بحران را پشت سر خواهیم گذاشت.

وی در پایان با بیان اینکه استان گلستان در والیبال، فوتبال، سوارکاری و ورزش‌های رزمی یکی از قطب‌های مهم کشور است، خاطرنشان کرد: در کنار بازسازی اماکن ورزشی آسیب دیده استان گلستان سعی خواهیم کرد فضاهای جدید به وجود آوریم که شرایط برای مردم راحت‌تر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *