دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

سلطانی فر: همه آمده‌اند برای کشور افتخار آفرینی کنند


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، مسعود سلطانی فر کسب مدال طلای تپانچه ۵۰ متر خفیف توسط ساره جوانمردی را به وی تبریک گفت و افزود: ساره جوانمردی قهرمانانه و با اراده ویژه ای در بین همه شرکت کنندگان که چند ورزشکار مرد نیز در آن حضور داشتند توانست تا مرحله آخر صعود کند و در نهایت مدال طلای این رشته را کسب کند.

وی ادامه داد: واقعا احساس غرور کردیم و به همه ایرانیانی که قلب شان برای عزت و سربلندی ایران می تپد این موفقیت را تبریک می‌گویم.

وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد روند مدال آوری و افتخار آفرینی ورزشکاران ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ استمرار داشته باشد.

سلطانی فر با اشاره به حضورش در محل مسابقات تیراندازی با کمان بازیهای آسیایی گفت: در آنجا هم شاهد رقابت خوب ورزشکارانمان بودیم که به فینال صعود کردند و امیدواریم در فینال نیز در این رشته دستاوردهای خوبی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مسابقات پاراآسیایی اندونزی از امروز وارد شلوغی بازیها شد، افزود: صبح و بعد از ظهر در رشته های مختلفی با ورزشکاران سایر کشورها دیدار داریم و در مجموع ورزشکارانی که طی دیروز و امروز در هتل و دهکده بازی ها و محل مسابقات با آنها گفت و گو کردم بسیار با انگیزه و با اراده هستند و همه روحیه خوبی دارند و آمده اند که برای کشور افتخار آفرینی کنند.

دکتر سلطانی فر همچنین دیدار با وزیر ورزش و جوانان اندونزی را بسیار سازنده دانست و گفت: در این دیدار به نقطه نظرات خوبی رسیدیم و امیدوارم هرچه زودتر مراحل اجرای آن فراهم شود.

وی در پایان از تمام مسئولان و دست اندرکاران، اصحاب رسانه و سفارت ایران در اندونزی تشکر کرد و افزود: همه  تلاش ویژه‌ای دارند تا بتوانیم نتیجه تاریخی در بازی‌های پاراآسیایی اندونزی کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *