سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

سلطانی‎فر: از تحقیق و تفحص در استقلال و پرسپولیس استقبال می‌کنم


به گزارش “ورزش تایمز”، مسعود سلطانی فر با بیان اینکه در ۱۰ سال گذشته درآمد دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هیچ گاه اضافه بر هزینه آنها نبوده، گفت: طی این مدت درآمد و هزینه پرسپولیس و استقلال یا سر به سر بوده و یا درآمدشان کمتر بوده است و همین موضوع باعث ایجاد بدهی برای آنها شده است.

سلطانی فر با بیان اینکه به همین دلیل به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از این جهت مالیات تعلق نمی گیرد، خاطرنشان کرد: اگر طی ۱۰ سال گذشته مدیران به صورت منظم اظهار نامه مالیاتی ارائه می کردند اسناد و مدارک اعمالی در مورد دو باشگاه پرسپولیس و استقلال ارائه می شد و در کل گزارش های مالی به صورت منظم پیگیری می شد، تا این حد برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بدهی ثبت نمی شد.

«وزارت ورزش پیگیر کوتاهی های صورت گرفته طی ۱۰ سال گذشته و در رابطه با پرسپولیس واستقلال نیست؟»، وی برای پاسخ به این پرسش به مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی برای تحقیق و تفحص از دو  تیم پرسپولیس و استقلال اشاره کرد و یادآور شد: این تحقیق و تفحص قرار است در رابطه با ۱۰ سال گذشته انجام شود و من به شدت از آن استقبال می کنم. حتی می خواهم مجلس خیلی دقیق عملکرد این دو باشگاه بررسی کند تا بالاخره مشخص شود چه اتفاقاتی افتاده، چه کسانی خدمت و چه کسانی هم کوتاهی کردند.

وزیر ورزش گفت: این تحقیق و تفحص از سرخابی ها عملکرد خیلی ها را مشخص می کند. خوشبختانه انجمن توسط بالاترین دستگاه نظارتی و قانونگذاری کشور اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *