یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

سلطانی‌فر: فقط مانده پُستمان را تحویل بانوان دهیم!


به گزارش “ورزش تایمز”، ظهر امروز مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به همراه صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در کمپ‌ تیم ملی دوچرخه‌سواری در استادیوم آزادی با رکابزنان، مربیان و دست‌اندکاران این رشته به گفتگو پرداختند.

در حاشیه این بازدید، نایب رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری از وزیر ورزش و جوانان خواستار توجه و حمایت بیشتر به بانوان شد.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این درخواست به شوخی گفت: ما صبح تا شب برای بانوان چانه می‌زنیم، فقط مانده است تا پُستمان را تحویل بانوان بدهیم!

در ادامه محمد رجبلو رکابزن ملی‌پوش کشورمان به نمایندگی از دیگر ورزشکاران این رشته، درخواست خود را از وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک مطرح کرد.

رجبلو با بیان اینکه از حضور شما در اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری خوشحال هستیم، گفت: سکه‌هایی که قبل از حضورمان در بازی‌های آسیایی به عنوان پاداش به ما داده شده، روحیه ما را بهتر کرده است؛ با وجود مشکلات مالی، برنامه‌ی اردوها منظم بوده و همه چیز خوب برنامه‌ریزی شده است.

وی ادامه داد: مشکل ما در حال حاضر کمبود تجهیزات دوچرخه است. کفشی که پای من است، چهار میلیون تومان بوده، اما امروز ۶ میلیون تومان است. از یک سو یک دوچرخه بین ۵ تا ۱۰ هزار دلار خریداری می‌شود و از سوی دیگر ما تولید داخل هم نداریم. تمنا داریم به این مسئله رسیدگی شود و ارزی ویژه برای خرید دوچرخه تخصیص داده شود.

رکابزن ملی‌پوش کشورمان افزود: در حال حاضر یک دوچرخه ۴۰ میلیون تومان خریداری می‌شود. مطمئناً با شرایط موجود، توانایی فدراسیون محدود است. این مبلغ دوچرخه در شرایطی پرداخت می‌شود که تنها یکی از این دوچرخه‌ها به این قیمت است، درحالی‌که ما با سه دوچرخه تمرین می‌کنیم.

رجبلو خاطرنشان کرد: قرارداد من در یک سال آن هم در شرایطی که بسیار خوب است، ۶۰ میلیون تومان است؛ تأمین تجهیزات دوچرخه‌سواری مشکل است و این مسئله برای ما تبدیل به معضل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *