پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

سلطانی‌فر: بازی های پاراآسیایی آوردگاه انسان‌های با اراده است


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی،  مسعود سلطانی فر در گفتگویی با ابراز رضایت از تلاش بازیکنان والیبال نشسته بانوان ایران در دیدار برابر ژاپن اظهار داشت: اینجا واقعا آوردگاه انسان های با اراده است. والیبالیست های ما هم امروز با اراده قوی و در دیداری پایاپا و فشرده تیم پرقدرت ژاپن را شکست دادند.

وزیر ورزش و جوانان که از نزدیک نظاره گر این دیدار بود تصریح کرد: دختران والیبال نشسته ایران با انگیزه بودند و با شور و شعف و نشاط توانستند این دیدار را با برتری  سه بر یک پشت سر بگذارند.

سلطانی فر بازخورد بازی امروز تیم ملی والیبال نشسته بانوان مقابل ژاپن را  مثبت دانست و توضیح داد: با این بازی امیدوار شدم که ملی پوشان بتوانند مدال خوشرنگ طلا را هم  برای ورزش ایران به ارمغان آورند.

وزیر ورزش و جوانان کاروان خودباوری و امید را  کاروان خوبی توصیف کرد و ادامه داد: آقایان در ۱۳ رشته و بانوان در ۹ رشته در سومین دوره بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ شرکت کردند بطوریکه یک سوم کاروان ایران  را نیز خانمها تشکیل داده اند که امیدوارم در ادامه  روند رو به رشد و توسعه بتوانند در این دوره هم نتایج خوبی بگیرند.

سلطانی فر توضیح داد: در بازی های پاراآسیایی گوانگژو ۲۷ طلا و در مجموع کاروان ایران ۸۰ مدال بدست آورد در بازی های پاراآسیایی اینچئون تعداد طلاها ۳۷ و مجموع مدال ها ۱۲۰ بود که انشاءالله روند در سومین دوره روبه توسعه باشد و موفقیت های این ورزشکاران با اراده استمرار یابد  تا دل مردم شاد شود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت های سال جاری ورزش ایران در رشته های مختلف از جمله موفقیت تاریخی تیم ملی فوتبال در جام جهانی روسیه اظهار داشت: در بازی های آسیایی هم کاروان ورزشی ایران رکورد ۶۲ مدال را در مجموع بدست اورد که امیدوارم در بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ هم موفقیت های ورزش ایران استمرار یابد و با نتایج خوب ورزشکاران دل مردم شاد شود  و این رویداد موجب تحکیم وحدت ملی و ارتقا غرور ملی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *