پنجشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷

سفر مسعود سلطانی‎فر و معاونانش به روسیه برای جام جهانی فوتبال


به گزارش “ورزش تایمز”، بیست و یکمین دوره رقابت های فوتبال جام جهانی از ۲۴ خردادماه به میزبانی روسیه آغاز می شود. تیم ملی فوتبال ایران که بعد از برزیل به عنوان دومین تیم، سهمیه حضور در این دوره بازی ها را کسب کرد در گروه دوم این رقابت ها با مراکش، پرتغال و اسپانیا همگروه شده است.

تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری نخستین دیدار خود ۲۵ خردادماه به مصاف مراکش می رود. دومین دیدار ملی پوشان هم ۳۰ خردادماه برابر اسپانیا برگزار می شود. ۴ تیرماه هم سومین و آخرین دیدار مقدماتی ملی پوشان فوتبال در جام جهانی مقابل پرتغال برگزار خواهد شد. 

قرار است در جریان برگزاری جام جهانی نمایندگانی از وزارت ورزش کنار ملی پوشان در روسیه باشند. طبق برنامه ریزی انجام شده، وزیر ورزش اولین مهمانِ وزارتی تیم ملی فوتبال در جام جهانی خواهد بود. مسعود سلطانی فر در هفته نخست جام جهانی به روسیه می رود و دیدار تیم های ایران و مراکش را از نزدیک تماشا می کند. 

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش هم دومین نماینده این وزارتخانه در جریان جام جهانی خواهد بود که برای دیدار دوم تیم ایران به کازان سفر می کند. سومین نماینده وزارت ورزش در جریان برگزاری دیدارهای جام جهانی نیز عبدالحمید احمدی است. وی برای دیدار سوم تیم ملی فوتبال راهی روسیه می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *