شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

سطح تیراندازی قهرمانی آسیا بالاست/ امیدوارم بازهم سهمیه بگیریم


به گزارش خبرگزاری  مهر، محسن نصراصفهانی در خصوص عملکرد تیراندازان کشورمان در رشته تپانچه در روز نخست مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: خوشبختانه هانیه رستمیان به سهمیه المپیک دست یافت. کسب این سهمیه را به جامعه تیراندازی تبریک می‌گویم و امیدوارم در روزهای آینده هم بتوانیم به سهمیه‌های بیشتری برسیم.

وی درخصوص اینکه آیا رستمیان می‌توانست در فینال به مدال برسد، گفت: متاسفانه یا خوشبختانه سطح مسابقات بالا بود و رکورد جهان شکسته شد و بهترین‌های جهان در آن حضور داشتند. رستمیان کار خود را به خوبی انجام داد و طبق برنامه پیش رفت ولی رقبا خیلی سطح بالا بودند.

مربی تیم تپانچه کشورمان در مورد اینکه سبقت اللهی یک قدم تا سهمیه المپیک فاصله داشت، یادآور شد: نمره سبقت اللهی با کسی که سهمیه المپیک گرفت برابر بود و تنها در ۱۰x پایین‌تر بود. امیدوارم وی در ادامه بتواند کسب سهمیه داشته باشد.

گفتنی است تاکنون نجمه خدمتی و آرمینا صادقیان در تفنگ بادی و هانیه رستمیان در تپانچه موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو شده‌اند.

چهاردهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک از ۱۴ تا ۲۳ آبان ماه در شهر دوحه قطر در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *