سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

رَد صلاحیت برخی کاندیداهای فدراسیون‎های تنیس و انجمن‎های ورزشی


به گزارش “ورزش تایمز”، دوره ریاست محمد علیپور در فدراسیون انجمن های ورزشی و مجید شایسته در تنیس به پایان رسیده اما برای مدیریت چهار سال آینده این دو فدراسیون تعیین تکلیف نشده است.

البته ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون های تنیس و انجمن های ورزشی انجام شده است. پرونده این کاندیداها برای تائید صلاحیت آنها در اختیار مراجع ذی صلاح قرار گرفته که تاکنون با رد صلاحیت برخی از آنها همراه بوده است. 

محمد علیپور رئیس چهار سال گذشته فدراسیون انجمن های ورزشی، صمد ولی زاده که ریاست فدراسیون ووشو (پیش از ریاست علی نژاد) را در کارنامه دارد همراه با اسدزاده، یحیی دادی مقدم، حمیدرضا حصارکی، محمد مرادی و ارسلان چولکی کاندیداهای فدراسیون انجمن های ورزشی هستند. سه نفر از این کاندیدا ها در بررسی اولیه رد صلاحیت شده اند. 

برای انتخابات پیش روی فدراسیون تنیس هم علی رحمانی، مهرشاد پورسعید، ندا نوریان، رضا آریانفر و مجید شایسته رئیس هشت سال پیش این فدراسیون کاندیدای ریاست شده اند. از مجموع این کاندیداها نیز سه نفر رد صلاحیت شده اند. 

البته به این کاندیدا فرصت داده شده که طی زمان مشخص با ارائه مدارک مدیریتی لازم، پرونده خود را تکمیل کنند تا پس از بررسی های دوباره تصمیم گیری نهایی در مورد حضور آنها در انتخابات به عنوان کاندیدای ریاست مشخص شود.

وزارت ورزش بعد از قطعی شدن نتیجه بررسی صلاحیت کاندیداهای فدراسیون های تنیس و انجمن های ورزشی، زمان انتخابات آنها را مشخص می کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *