دوشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

روز نخست با تیم های قهرمان و نایب قهرمان جهان بازی می کنیم


مصطفی نودهی در گفتگو با “ورزش تایمز” با اشاره به آغاز مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گرگان و میزان آمادگی تیم ملی عراق در این رقابت ها اظهار کرد: ما در تیم عراق به مدت ۱۰ روز اردوی بسیار خوبی در شهر گرگان برگزار و تلاش کردیم بازیکنان را از نظر بدنی به شرایط مطلوب برسانیم.

نودهی افزود: مسابقات آسیایی اولین تجربه بازیکنان عراق است و همانطور که قبلاً گفته بودم جوان ترین تیم مسابقات را در اختیار داریم و در مقابل تیم هایی که بازیکنان باتجربه زیادی دارند کار آسانی در پیش نداریم.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات فرصت بسیار خوبی برای کسب تجربه بازیکنان است تا در آینده بتوانند نتایج بهتری برای تیم عراق کسب کنند.

سرمربی تیم کبدی مردان عراق درباره تیم های همگروه این تیم اظهار کرد: روز اول باید ابتدا با قهرمان جهان (هند) و سپس با نایب قهرمان جهان (پاکستان) بازی کنیم و بهتر از این نمی شد!

نودهی درباره میزان شناختش از تیم هند گفت: من تیم هند را کاملاً می شناسم اما بازیکنانم تجربه بازی در مقابل تیم های بزرگ را ندارند و تلاش می کنیم بازی های خوب و تماشاگرپسندی را ارائه دهیم.

وی در مورد میزان شانس صعود عراق تصریح کرد: صعود از این گروه بسیار دشوار است و باید از تجربیات این مسابقات برای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی استفاده کنیم.

لازم به ذکر است؛ تیم کبدی مردان عراق در گروه یک مسابقات با تیم های هند، پاکستان، ژاپن و افغانستان همگروه است و از ساعت ۸ صبح فردا (جمعه) به مصاف تیم مدعی هند می رود.

دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم تا پنجم آذرماه به میزبانی گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *