سه شنبه , ۵ مرداد ۱۴۰۰

روابط خوبی با «المسلم» داریم/ در شیرجه استعدادیابی خواهیم کرد


به گزارش “ورزش تایمز”، حسین المسلم با کسب ۳۰۲ رأی از ۳۱۹ رأی اخذ شده در مجمع عمومی فینا در دبی به عنوان رئیس فدراسیون جهانی شنا، شیرجه و واترپلو انتخاب شد.

محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی ایران در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره انتخاب المسلم گفت: المسلم حدود ۳۰ سال سابقه کار در فدراسیون جهانی را دارد و یکی از تأثیرگذارترین افراد ورزشی در دنیا به شمار می‌رود. او موفق شد با اکثریت آرا به مدت ۴ سال رئیس فدراسیون جهانی شنا، شیرجه و واترپلو شود.

وی درباره ارتباط فدراسیون شنای ایران با المسلم گفت: روابط‌مان با المسلم همانند روابط سایر کشورها با او و فدراسیون جهانی است. انتخابات کمیته‌ها نیز به پس از المپیک موکول شده، از تمام امکاناتمان استفاده خواهیم کرد و خبرهای خوبی را خواهیم شنید. سعی‌مان این است که برای کسب کرسی‌ها تلاش کنیم.

رضوانی درباره فعالیت تیم‌های شنا، شیرجه و واترپلو گفت: در بحث شیرجه باید ساختارها برای استعدادیابی تغییر کند، تمرکزمان را روی نوجوانان و جوانان خواهیم گذاشت، در شنا ۳۰ خرداد ماه در کشور صربستان برای کسب سهمیه المپیک شانسمان را امتحان خواهیم کرد، تیم ملی واترپلو نیز به طور جدی تمریناتش را آغاز کرده و هدف اصلی ما در واترپلو، حضور در فینال بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *