شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

رقابت یک زن و ۸ مرد در انتخابات فدراسیون گلف


به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف از آنجایی در دستور کار وزارت ورزش قرار گرفت که کیکاوس سعیدی رئیس این فدراسیون در انتخابات ۲۵ دی ماه سال گذشته کمیته ملی المپیک به عنوان کاندیدای خزانه دار این کمیته صاحب رای موافق اعضای مجمع شد. 

بر این اساس اواسط بهمن ماه سال گذشته بهروز منتقمی به عنوان سرپرست فدراسیون گلف انتخاب شد تا ضمن رسیدگی به امور فدراسیون، مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی را هم فراهم کند.

در همین راستا ۳۰ خردادماه تا ۱۲ تیرماه امسال ثبت نام از کاندیداهای مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون گلف انجام شد. این مجمع فردا چهارشنبه برگزار می شود تا از میان ۹ کاندیدای تائید صلاحیت شده، رئیس چهار سال آینده گلف انتخاب شود.

توفیق کابلی که مدیریت مجموعه ورزشی های انقلاب و شیرودی را در کارنامه دارد، فاطمه ابوالقاسمی که پیش از این رئیس فدراسیون آمادگی جسمانی و ایروبیک بود و به عنوان رئیس کمیته داوطلبین دومین دوره بازی های کشورهای اسلامی در ایران هم فعالیت داشت، همراه با امیر حمزه توسلی، رضا زندی خواری، علی محمد صفانیا، حمید عزیزی، امیرقریب لو، عبدالرحمن قاسمی و فردوین یوسف شاهی کاندیداهای ریاست فدراسیون گلف هستند. 

مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه در هتل المپیک آغاز می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *