شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۰

رقابت بدمینتون دختران منطقه ۵ کشور در دلیجان پایان یافت


فرشته امینی سعد در گفتگو با “ورزش تایمز”، اظهار کرد: دوره اول استعدادیابی و رقابت بدمینتون دختران منطقه ۵ کشور در دو رده سنی زیر ۱۳ و زیر ۱۱ سال با شرکت ۲۱ ورزشکار از استان‌های مرکزی، قم و اصفهان در شهرستان دلیجان برگزار شد.

وی افزود: رقابت‌ها در رده سنی زیر ۱۱ سال با دو جدول ۵ نفره و رده سنی زیر ۱۳ سال در چهار جدول ۳ نفره به صورت دوره‌ای پیگیری شد.

امینی ادامه داد: از هر جدول ۲ نفر به دور دوم راه یافتند که در این دوره رقابت‌ها به صورت تک حذفی دنبال شد و در نهایت در جدول زیر ۱۱ سال الینا گل پرور از اصفهان مقام نخست را کسب کرد، سوگل رضایی از مرکزی نایب قهرمان شد و باران کریمی و ستایش کاظمی هر ۲ از قم به طور مشترک در جایگاه سوم ایستاد.

نایب رئیس هیأت بدمینتون استان مرکزی افزود: در جدول زیر ۱۳ سال نیز پریما حکیم از مرکزی بر سکوی اول ایستاد، مینا بهرامی از قم در جایگاه دوم قرار گرفت و مهسا عطوفی از اصفهان و دینا بهرامی از قم به طور مشترک سوم شدند.

به گفته امینی سعد، نفرات اول و دوم هر رده سنی به مسابقات قهرمانی کشور راه می‌یابند و تا اعلام تاریخ مسابقات قهرمانی کشور از سوی فدراسیون بدمینتون، نفرات منتخب زیر نظر مربیان برگزیده فدراسیون بدمینتون در اردوهای آمادگی شرکت می‌کنند.

نایب رئیس هیأت بدمینتون استان مرکزی، خاطرنشان کرد: دور دوم مسابقات در رده‌های سنی زیر ۱۵ و زیر ۱۷ سال دختران هفدهم ماه جاری به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *