چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

رضایی: برای شکست دادن مشکلات و محدودیت‌ها در جاکارتا هستیم


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، هادی رضایی در خصوص شرایط ورزشکاران در دهکده مسابقات اظهار داشت: یک کاروان بزرگ، مشکلات خاص خود را نیز دارد اما خوشبختانه با همکاری سرپرستان، ورزشکاران و اعضای سفارت، توانستیم ۳۳۰ نفر را در ۱۷۰ اتاق اسکان دهیم.

وی اضافه کرد: کلاسبندی ورزشکاران انجام شد و تمرینات آنها نیز در روزهای گذشته به خوبی برگزار شده است. ورزشکاران خود را آماده مسابقات کرده‌اند کما اینکه برخی مسابقات از صبح روز شنبه پیش از مراسم افتتاحیه آغاز شده است.

رضایی در خصوص امکانات دهکده اظهار داشت: امکانات دهکده در حد متوسط و خوب است، البته هدف ورزشکاران کسب افتخارآفرینی در این مسابقات برای میهن عزیزمان است و امکانات تأثیر چندانی در این افتخار آفرینی ها ندارد.

سرپرست کاروان خودباوری و امید در خصوص چگونگی تغذیه ورزشکاران در روز های اخیر گفت: در دو روز ابتدایی استقرار ورزشکاران مشکلاتی وجود داشت اما با رایزنی سرپرستان و سایر کشور ها این مشکلات تقریباً برطرف شده است. به نظر من، مسائل اینچنینی در مقایسه با امید و انگیزه ای که این ورزشکاران برای کسب افتخار دارند، بسیار کوچک است.

هادی رضایی در پایان خاطر نشان کرد: خبرنگاران رسانه، ورزشکاران و مسئولین اجرایی سه ضلع یک مثلث هستند که همگی برای کسب موفقیت در ایام برگزاری مسابقات پاراآسیایی تلاش می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *