یکشنبه , ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

رشد ۱۵ برابری اماکن ورزشی کشور در طول ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب


به گزارش “ورزش تایمز” ،‌ مسعود سلطانی‌فر پیش از ظهر شنبه در آئین افتتاح یک مکان ورزشی در مبارکه با بیان اینکه اماکن ورزشی که با همکاری بخش خصوصی و دولتی طی ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی احداث شده نسبت به پیش از انقلاب رشد ۱۵ برابری را نشان می دهد، اظهار داشت: اماکن و فضاهای ورزشی که توسط بخش دولتی احداث شده نیز  رشد ۱۰ برابری دارد.

وی با اعلام اینکه در حوزه توسعه مکان‌های ورزشی در طی چهار دهه گذشته رشد خوبی داشتیم، اضافه کرد: قبل از انقلاب اسلامی تنها ۸۰۰ مجموعه ورزشی داشتیم اما در طی این ۴۰ سال انقلاب توانستیم مجموعه های ورزشی را به هشت هزار برسانیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: در برنامه های و سیاست های دولت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در تسریع اجرای پروژه‌های دولت است.

وی  با اعلام اینکه در مبارکه شاهد راه اندازی استخر مطابق با استانداردها با همکاری بخش خصوصی با هدف پُر کردن اوقات فراغت جوانان و مردم در مدت دوسال هستیم، ادامه داد: دشمنان اسلام با نقشه‌های پلید خود نمی‌خواستند فجر چهلم را ببینند ولی با خروش و همیاری مردم تمامی نقشه‌هایشان خراب شد.

سلطانی‌فر با اشاره به تحریم‌های سنگین آمریکا علیه کشورمان، گفت: مردم علاوه بر وجود تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی که داشتند پای نظام ایستادند و همواره از کیان انقلاب دفاع کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *