یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

رحیمی: شانس صعود داریم/ هنوز حضور لژیونرها در جاکارتا معلوم نیست!


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی هندبال ایران در بازی های آسیایی جاکارتا با تیم های مالزی و قطر هم گروه است. 

علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال در گفتگو با “ورزش تایمز” در این ارتباط گفت: قرعه ایران مشخص شده است و قرار است طبق برنامه از هر گروه در دور مقدماتی دو تیم به مرحله بعد بروند. با قرعه اعلام شده ما شانس زیادی برای صعود به دور دوم داریم. البته این مسئله بستگی به این دارد که در گروهمان اول یا دوم باشیم و اینکه گروه های دیگر چه خواهند کرد تا رقبای مرحله بعد معلوم شود. 

وی درباره تیم قطر هم افزود: قطر یکی از تیم های خوب آسیاست و در جهان هم مقام آورده است. من تاکنون مالزی را ندیده ام. مالزی در هندبال مطرح نیست و من خودم تا الان به شخصه بازیهای این تیم را ندیده ام. 

نایب رئیس فدراسیون هندبال آسیا خاطرنشان کرد:  اما این برداشت غلط است که چون هندبال مالزی را نمی شناسیم این تیم را تیم ضعیفی بدانیم و آنها را دست کم بگیریم. همه تیم ها تلاش خود را برای کسب نتیجه در این رقابتها انجام می دهند و بازیها غیر قابل پیش بینی هستند. 

«لژیونرها هفته گذشته راهی اروپا شده و نامه و درخواست فدراسیون و خودشان را به باشگاه هایشان برای دریافت موافقت حضورشان در تیم ملی و بازیهای آسیایی ارائه کرده اند. آیا جوابی به فدراسیون آمده است؟» رحیمی در پاسخ به این سئوال گفت: لژیونرها هنوز جواب نداده اند و ما منتظر جواب باشگاه ها هستیم. خودشان هم دارند تلاش می کنند تا همراه تیم در بازیهای آسیایی باشند اما هنوز قطعی نیست. 

گروه بندی کامل هندبال (مردان) در بازی های آسیایی جاکارتا(۲۰۱۸) به این ترتیب است:

گروه A: ایران، مالزی و قطر
گروه B: ژاپن، کره، پاکستان
گروه C: اندونزی ، عربستان و هنگ کنگ
گروهD: بحرین چین تایپه هند و عراق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *