یکشنبه , ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

دوچرخه سواری وضعیت مطلوبی ندارد/ فرصت ورود به حاشیه را نداریم


به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع انتخاباتی رییس فدراسیون دوچرخه سواری صبح امروز چهارشنبه با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و کیکاوس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد و طی آن محمود رشیدی با کسب ۲۷ رای رئیس چهار سال آینده این فدراسیون شد.

مهدی علی نژاد در این مجمع گفت: فدراسیون دوچرخه سواری در گذشته نه چندان دور مدال آور طلایی بازی های آسیایی بوده است اما به دلایل مختلف که نامزدهای انتخابات هم اشاره کردند، این رشته وضعیت مطلوبی را ندارد.

وی ادامه داد: امیدوارم با اعتماد مجمع به رشیدی و با تلاش وی و خانواده دوچرخه سواری شاهد اتفاقات خوب باشیم.

علی نژاد تاکید کرد: نماینده کشورمان در المپیک باید تا چند روز آینده مشخص شود و کمتر از یک سال و چند ماه دیگر بازی های آسیایی را داریم و باید برای موفقیت این رشته کار کرد. باید از همین امروز با جدیت کار خود را آغاز و برنامه‌های خود را برای بازی های آسیایی ارایه دهند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در پایان گفت: این رقابت، رقابت درون خانواده بوده و امروز همه باید فارغ از همه چیز در جهت توسعه دوچرخه سواری گام برداریم و بحث های قبل از انتخابات عوض شود و فرصت نداریم وارد حواشی و بحث ‌های جانبی شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *