سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

دنبال ارز ثانویه هستیم/ به مسابقات آسیایی نرویم فاجعه است


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم قایقرانی آبهای آرام جوانان زیر ۲۳ سال کشورمان قرار است پایان هفته جاری راهی ازبکستان شود تا در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند اما تا به امروز مسئله دریافت ارز این تیم حل نشده و چنانچه ظرف یکی دو روز آینده این مشکل حل نشود اعزام تیم لغو خواهد شد.

غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی در گفتگو با “ورزش تایمز” گفت: اعزام این تیم مشکل دارد اما قرار نیست همیشه ما از مشکلات حرف بزنیم چرا که باید مشکل را حل کنیم. این وظیفه من است تا مشکل اعزام تیم را حل کنم و امیدوارم در این فرصت باقیمانده این مسئله حل شود.

وی افزود: ما به وزارت ورزش نامه زده ایم و قرار است وزارتخانه،  ما را برای دریافت ارز به بانک معرفی کند تا بتوانیم ارز ثانویه را دریافت کنیم.

امینی خاطرنشان کرد: تیم قرار است پنجشنبه راهی مسابقات قهرمانی آسیا شود. تمام کارهای اعزام تیم انجام شده و تلاش می کنیم تا این اتفاق بیافتد. داورزنی نامه ما را تایید کرده و منتظر هستیم تا خانم فرامرزیان معاون وزیر نامه ما را برای بانک صادر کند.

رئیس فدراسیون قایقرانی تصریح کرد: اگر قایقرانان به مسابقات قهرمانی آسیا نروند واقعا فاجعه است. اصلا نمی خواهم در این مورد صحبت کنم و نه بگویم. پاروزنان ۹ روز ماه است که برای حضور در این مسابقات تمرین کرده اند و امیدوارم هر چه زودتر این مشکل حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *