دوشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۸

دست رکابزنان ایران به مدال نرسید/ پایان سومین روز رقابت‌ها


به گزارش “ورزش تایمز”، سومین روز از رقابتهای دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا در جاکارتا اندونزی با حضور رکابزنان کشورمان در مواد اومنیوم، تایم تریل انفرادی و تعقیبی جوانان و بزرگسالان دنبال شد.

در آخرین مسابقه امروز جمعه ۲۱ دی ماه محمد دانشور یکی از امیدهای کسب مدال در بخش سرعت، با قرار گرفتن در رده پنجم دور مقدماتی مجوز حضور در فینال ماده یک کیلومتر تایم تریل را بدست آورد. وی در فینال این مسابقه در رده ششم ایستاد و نتوانست به مدال دست یابد. وی در صورت کسب مدال، چهارمین مدال خود را در رقابتهای قهرمانی آسیا به دست می آورد. دانشور روز گذشته هم در ماده کایرین در دور مقدماتی پنجم شده و به مرحله شانس مجدد راه یافت. وی در مرحله شانس مجدد ششم شده و از راهیابی به فینال مسابقات قهرمانی آسیا بازمانده بود.  

در دیگر مسابقات امروز جمعه،   محمد گنج خانلو رکابزن استقامتی کشورمان، در ماده اومنیوم با کسب ۱۰۲ امتیاز در رده هشتم ایستاد و موفق به کسب مدال نشد. وی به ترتیب در مواد اسکرچ (۱۰)، تمپو (۱۱)، دورحذفی (۸)، دور امتیازی (۸) شده بود. نمایندگان ژاپن، امارات و کره جنوبی در این ماده مدالهای طلا، نقره و برنز را کسب کردند.  

در ماده تعقیبی انفرادی، ساجده سیاحیان رکابزن رده سنی جوانان کشورمان نهم شد و از راهیابی به فینال مسابقات بازماند.  

در پایان سومین روز از مسابقات قهرمانی آسیا،  تیم دوچرخه سواری کشورمان تنها صاحب یک نشان نقره (محمدی دوچرخه سوار بخش پاراسایکلینگ) شده است.  

مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا از ۱۹ تا ۲۳ دی در جاکارتا اندونزی ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *