جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

دانش مربیان ایرانی کمتر از هندی ها نیست/ شرمنده تماشاگران شدیم


ابوذر مهاجر در گفتگو با “ورزش تایمز” یک روز پس از پایان مسابقات کبدی قهرمانی مردان آسیا که با عنوان سومی ایران به پایان رسید اظهار کرد: ابتدا از حضور و حمایت تماشاگران گرگانی تشکر می کنم و سپس از طرف خودم و بازیکنان از اینکه نتوانستیم مقام قهرمانی را کسب کنیم از همه معذرت می خواهم.

مهاجر افزود: متاسفانه تمام حواس و تمرکز ما متوجه فینال بود و از همین رو تیم پاکستان را دست کم گرفتیم که این موضوع بزرگترین ضعف ما بود.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که شما دیدید در مقابل سریلانکا هم عقب افتادیم اما با تجربه بازیکنان به بازی برگشتیم. در بازی مقابل پاکستان هم در یک لحظه غفلت و نتیجه را واگذار کردیم.

بازیکن باتجربه تیم ملی کبدی ایران تصریح کرد: خدا را شکر می کنم که ضعف ما در این مسابقات مشخص شد و باید از آن تجربه کسب کنیم تا در بازی های آسیایی که اهمیت بالاتری دارد اشتباهاتمان را تکرار نکنیم.

مهاجر در مورد تفاوت های مربیان ایرانی و هندی گفت: مربیان هندی از نظر تجربه مناسب هستند اما مربیان ایرانی هم از نظر دانش مربیگری به روز هستند و برای تیم ملی مربیان بهتر می توانند کمک کنند.

لازم به ذکر است، تیم ملی کبدی مردان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا که به مدت سه روز در گرگان برگزار شد با شکست مقابل پاکستان در مرحله نیمه نهایی به عنوان سوم مشترک با تیم کره جنوبی دست یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *