جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

حواشی کبدی گرگان نابخردی یک سازمان بود/ دست عکاس را می‌بوسیم


به گزارش “ورزش تایمز”، علی اصغر طهماسبی شامگاه چهارشنبه در حاشیه نمایشگاه عکس حاشیه نشینی در گرگان در خصوص عکس منتشر شده از سرمربی مرد تیم کبدی زنان تایلند که با پوشش زنانه هنگام برگزاری مسابقات کبدی زنان آسیا در گرگان منتشر شده و بازتاب زیادی در رسانه‌های داخلی و خارجی و فضای مجازی داشته، اظهار کرد: من تشکر می‌کنم از دوست عزیزی که انتقاد کردند، استفاده از فضای مجازی در کشور عزیزمان ایران بیش از متوسط جهانی است و در دنیا نیمی از کابران فضای مجازی ایرانی هستند.

وی افزود: در کشور عزیزمان ایران ۷۷ درصد مردم کاربر فضای مجازی هستند که نشان از رشد و بالندگی مردم کشور عزیز و خوب‌مان ایران است.

طهماسبی تصریح کرد: اگر دوست عزیزی از نابخردی یک سازمان، عکس، فیلم و اسلاید تهیه کرده و در اختیار مردم خوب کشورمان و جهانیان قرار داده باید دستش را ببوسیم و افتخار کنیم.

وی ادامه داد: من به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و خادم مردم، ضامن بقای مردم در این موضوع خاص هستم و تامین امنیت تک تک مردم به عهده من و همکارانم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان خاطرنشان کرد: اگر مردم این اتفاق را اطلاع رسانی کردند باید به آنها جایزه بدهیم و تشویق کنیم که آن مدیر خدای نکرده خطای دیگری انجام ندهد.

طهماسبی افزود: در اصل ما به یک ملت دیگری مانند کشور تایلند هم توهین کردیم، آن ملت هم فرهنگ و هویت دارد و ما نباید چوب حراج به فرهنگ و حیات آن ملت بزنیم.

وی ادامه داد: قانون جمهوری اسلامی ایران می‌گوید که در مجامع عمومی که بانوان یا آقایان هستند بتوانیم از آن ظرفیت‌ها و قانون استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *