سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف شد


به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف از ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه به ریاست محمدرضا داورزنی و با حضور شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک، عباباف مشاور وزیر و مدیرکل حراست و سیدمحمدشروین اسبقیان مدیرکل امور مشترک فدراسیون ها در محل هتل المپیک آغاز شد. 

توفیق کابلی که مدیریت مجموعه ورزشی های انقلاب و شیرودی را در کارنامه دارد، فاطمه ابوالقاسمی که پیش از این رئیس فدراسیون آمادگی جسمانی و ایروبیک بود و به عنوان رئیس کمیته داوطلبین دومین دوره بازی های کشورهای اسلامی در ایران هم فعالیت داشت، همراه با امیر حمزه توسلی، رضا زندی خواری، علی محمد صفانیا، حمید عزیزی، امیرغریب لو، عبدالرحمن قاسمی و فردوین یوسف شاهی کاندیداهای ریاست فدراسیون گلف بودند.

البته پیش از آغاز مجمع توسلی اعلام انصراف داد ضمن انیکه ابوالقاسمی، کابلی و قاسمی هم در محل انتخابات حاضر نشدند.  بر همین اساس رای میان چهار کاندیدا انجام شد. در این رای گیری انجام شده یوسف شاهی و عزیزی هر یک صاحب ۱۲ رای شدند و زندی و غریب لو نیز به ترتیب ۱۰ و ۳ رای گرفتند. 

بدین ترتیب رای گیری برای انتخاب رئیس فدراسیون گلف به دور دوم کشیده است. در این مرحله رای گیری میان عزیزی و یوسف شاهی انجام می شود. در این مرحله یوسف شاهی که به عنوان کارشناس بازرسی وزارت ورزش کاندیدا شده بود صاحب ۱۶ رای شد و عزیزی هم ۲۱ رای به دست آورد. وی برادر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

بدین ترتیب حمید عزیزی به عنوان رئیس فدراسیون گلف انتخاب شد. 

پیش از این کیکاووس سعیدی رئیس فدراسیون گلف بود. وی در انتخابات ۲۵ دی ماه سال گذشته کمیته ملی المپیک به عنوان کاندیدای خزانه دار این کمیته صاحب رای موافق اعضای مجمع شد. بر این اساس اواسط بهمن ماه سال گذشته بهروز منتقمی به عنوان سرپرست فدراسیون گلف انتخاب شد تا ضمن رسیدگی به امور فدراسیون، مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی را هم فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *