پنجشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷

حضور وزیر ورزش و معاون بانوان در افتتاحیه بازی‎های پاراآسیایی


به گزارش “ورزش تایمز”، سومین دوره بازی های پاراآسیایی فردا با برگزاری مراسم افتتاحیه در جاکارتا اندونزی آغاز می شود و کاروان ایران نیز با شعار «باتوکل و تلاش ما می توانیم» و با پرچمداری ساره جوانمردی در این مراسم رژه می رود.

 برای حضور در افتتاحیه بازی های پاراآسیایی، وزیر ورزش همراه با فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارتخانه امشب تهران را به مقصد جاکارتا ترک می کند. 

وزیر ورزش علاوه بر حضور در افتتاحیه بازی های پاراآسیایی، رقابت ورزشکاران کاروان ایران در چند رشته را نیز پیگیری کرده سپس به ایران بازمی گردد تا از روز سه شنبه پیگیر امور وزارتخانه در تهران باشد. معاون امور بانوان اما با فاصله دو سه روزه بعد از سلطانی فر، جاکارتا را ترک می کند. 

سفر سلطانی فر به جاکارتا و حضور در افتتاحیه بازی های پاراآسیایی در حالی انجام می شود که وی کاروان ایران را در جریان دو هفته حضور در بازی های آسیایی همراهی نکرد. 

کاروان ایران با ۲۰۸ ورزشکار در ۱۳ رشته در بازی های پاراآسیایی شرکت می کند.  بسکتبال باویلچر، والیبال نشسته، بوچیا، وزنه برداری، دوومیدانی، تیراندازی، تیروکمان، تنیس روی میز، دوچرخه سواری، شنا، جودو، شطرنج و گلبال رشته هایی هستند که نمایندگان ایران در آنها با حریفان خود رقابت می کنند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *