یکشنبه , ۲ تیر ۱۳۹۸

جلسه هماهنگی کارگاه آموزشی برای المپیک توکیو برگزار شد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک، این جلسه صبح امروز چهارشنبه و با حضور رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک، سید نصرالله سجادی مشاور عالی ریاست کمیته ملی المپیک، اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، سید محمد کاظم واعظ موسوی مدیر مرکز روانشناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک، حمید آقا علی نژاد مشاور تخصصی آکادمی، عاطفه اسلامیان مدیر روابط بین‌الملل کمیته ملی المپیک، محمدرضا اویسی مدیر مرکز آموزش آکادمی ملی المپیک و مرجان صفاری سرپرست مرکز مدیریت ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

از مهمترین مصوبات این جلسه، تصویب سرفصل دوره های مدیریتی و زمانبندی اجرایی آن برای سالهای ۹۸ و ۹۹ توسط اعضای حاضر در جلسه بود. این سرفصل ها عبارتند از: پزشکی و دوپینگ، تشریفات، فرهنگ و اخلاق، امنیت، فنی و قوانین، رسانه و فناوری، دهکده، مسئولیت پذیری و مسئولیت های حقوقی.

همچنین حاضرین در این جلسه، در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی با عنوان ملاحظات روانشناختی در المپیک ۲۰۲۰ و زبان خارجی نیز به گفتگو پرداختند که مقرر شد سرفصل های برگزاری این کارگاه ها به اعضاء ارائه شود تا در صورت تصویب در لیست کارگاه های ذکر شده قرار گیرد.

گفتنی است با توجه به پیش بینی‌های انجام گرفته حداکثر ۲۰ رشته ورزشی جواز حضور در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو را خواهند گرفت که مربیان، ورزشکاران و سرپرستان فدراسیون های مربوطه در چهار گروه مجزا در کارگاه های آموزشی حضور خواهند یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *