چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹

ثبت نام نصفه و نیمه چهار نفر برای ریاست فدراسیون ورزش های معلولان


به گزارش “ورزش تایمز”، طبق اعلام معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان ۱۵ بهمن ماه برگزار می شود. بر همین اساس از سه شنبه هفته گذشته (۷ آذرماه) ثبت نام از کاندیداهای ریاست این فدراسیون در دستور کار فدراسیون قرار گرفت. 

مجتبی قربان حسنی دبیر فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان دبیر مجمع انتخاباتی است اما در غیاب وی که خارج از کشور به سر می برد، احسان باقری مسئولیت پیگیری ثبت نام از کاندیداها را عهده دار است. به گفته وی تا به امروز چهار نفر برای ریاست فدراسیون کاندیدا شده اند اما هیچ یک از آنها مدارک لازم را به طور کامل ارائه نکرده اند. 

باقری در گفتگو با “ورزش تایمز” گفت: ثبت نام کاندیداها زمانی قطعی و نهایی به حساب می آید که برگه اعلام وصول ثبت نام به آنها ارائه شود. این برگه هم زمانی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد که مدارک لازم برای ثبت نام را به طور کامل ارائه کرده باشند.

وی تصریح کرد: تا به امروز چهار نفر برای ریاست فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان ثبت نام کرده اند اما هیچ یک مدارک خود را به طور کامل ارائه نکرده اند و به همین دلیل برگه اعلام وصول ثبت نام در اختیارشان گذاشته نشده است. منتظر هستیم تا مدارک این افراد کامل شود.

به گزارش مهر، مهلت نام نویسی از کاندیداهای ریاست فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان به مدت ۱۰ روز کاری یعنی تا ۲۱ آذرماه ادامه دارد. 

در حال حاضر محمود خسروی وفا ریاست این فدراسیون را عهده دار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *