یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

ثبت‎نام ۳۶ ورزشکار برای بازی‎های المپیک جوانان


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، اصغر رحیمی  در این زمینه گفت: ستاد برگزاری بازیهای المپیک مراحل مختلف ثبت نام و پیگیری امور مربوط به کشورها را کاملا دیجیتال و الکترونیکی کرده بصورتی که نشست های هماهنگی مسئولین کاروانهای مختلف با مسئولین این ستاد نیز بصورت آنلاین و تصویری صورت می گیرد.

وی ادامه داد: در همین راستا شب گذشته ثبت نام ۳۶ نفر از ورزشکارانی که تا کنون موفق به کسب سهمیه المپیک جوانان شده اند بصورت ویدئو کنفرانس و مکالمه تصویری بین کادر سرپرستی ایران و ستاد برگزاری بازیهای آرژانتین انجام شد.

رحیمی با تاکید بر اینکه این نشست به نوعی نشست ماقبل نهایی ثبت نام کاروان بوده اظهار داشت: ما در نشست شب گذشته موضوع اسکان، امنیت و حمل و نقل اعضای کاروان را هم پیگیری کردیم و فقط یک جلسه دیگر که آنهم بصورت ویدئو کنفرانس خواهد بود طی یکماه آینده برگزار و اعزام کاروان ورزشی ایران را نهایی می کنیم.

سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی در پایان برای کاروان پرتعداد و پرانگیزه کشورمان آرزوی موفقیت کرد و گفت: مطمئنم با پیگیری های خوب کادر سرپرستی و همچنین همگرایی و همدلی خوبی که بین کمیته ملی المپیک ، وزارت ورزش و فدراسیونها شکل گرفته در بحث نتیجه و مدال آوری نیز همانند تعداد سهمیه ها موفق خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *