سه شنبه , ۵ مرداد ۱۴۰۰

ثبت‌نام نهایی کاروان ایران در المپیک توکیو انجام شد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به المپیک ۲۰۲۰ توکیو که هم اکنون در محل برگزاری بازی‌ها حضور دارد پس از اتمام جلسه ثبت نام نهایی کاروان (DRM) گفت: در این نشست که در دو بخش صبح و بعد از ظهر انجام شد و حدود ۴ ساعت بطول انجامید بحث های مختلف نهایی کاروان از جمله ثبت نام اعضا، تحویل آپارتمان‌ها، وسایل نقلیه و تسویه حساب مالی مطرح و پس از بررسی های فراوان نهایی گردید.

وی ادامه داد: مهمترین بخش جلسات صبح بررسی کلیه اطلاعات مربوط به ۶۶ ورزشکار اعزامی ایران بود که باید جزء به جزء بازبینی می شد. از چک کردن اطلاعات شخص مثل نام و نام خانوادگی تا اطلاعات تخصصی هر فرد شامل رشته و وزن و ساعات تمرینی و مسابقه هر کدام از اعضا تا ثبت نام آنان نهایی گردد. خوشبختانه ثبت نام نهایی ۶۶ ورزشکار اعزامی و دیگر اعضای کاروان بدون مشکل انجام شد و تمامی اعضا مجوز حضور دریافت کردند.

سجادی با اشاره به همکاری خوب میزبان و نظم مثال زدنی آنان در فعالیت ها اظهار داشت: ما برای حضور در این نشست و نهایی نمودن اقدامات انجام شده طی ماه های گذشته بیش از ۳ نشست آنلاین چند ساعته با کمیته بین المللی المپیک و بیش از ۷ نشست با ستاد برگزاری بازیها داشتیم که خروجی آن در این جلسه پایانی باید بررسی و چک می شد.

وی در ادامه گفت: نشست بعد از ظهر هم نشستی توجیهی در خصوص امکانات اختصاصی به ایران بود که بعد از اتمام آن بهمراه کادر سرپرستی بازدید از امکانات و تجهیزات دهکده بعمل آمد و در پایان واحدهای مربوط به اسکان کاروان ورزشی ایران با ۱۱۲ تخت تحویلمان گردید.

سرپرست با تاکید بر اینکه امکانات لازم برای ورزشکاران در حد استانداردی که کمیته بین المللی المپیک تعریف کرده در اختیار همه کاروانهای اعزامی قرار خواهد گرفت گفت: تمام افرادی که تجربه حضور در بازیها بخصوص بازیهای المپیک را دارند بخوبی می دانند که امکانات دهکده بازیها امکاناتی در حد هتل و سرویس دهی آن هتلینگ نیست اما تمام استانداردهای دهکده همانند دستورالعمل های کمیته بین المللی المپیک پیش بینی و تدارک دیده شده است ضمن اینکه این تعداد تخت و اطاق با توجه به گردشی بودن ورود و خروج تیمهای ایران کافی است و مشکلی از بابت اسکان نداریم.
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای صورت گرفته در وزارت ورزش، کمیته و فدراسیونها گفت: هر آنچه لازم بود تا برای حضور بدون دغدغه کاروان ورزشی ایران در بازیها صورت پذیرد خوشبختانه در اسرع وقت و با کنترل دقیق ستاد عالی مهیا شد و حال باید منتظر ورود تیم ها و رقابت تک تک نمایندگان شایسته کشورمان در این آوردگاه بزرگ باشیم.

این نکته را هم نباید فراموش کنیم که بخوبی می دانیم همه از ورزشکار و مربی گرفته تا مسئولان زحمات خود را کشیده اند و از نگاه ملت تک تک این ۶۶ ورزشکار اعزامی قهرمان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *