دوشنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۸

تیم پیشگامان ایران سوم شد


به گزارش “ورزش تایمز”، مرحله چهارم و نهایی از نهمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری فیلیپین امروز چهارشنبه دوم خرداد ماه در مسیر ۱۵۴ کیلومتری لینگاین به باگویو برگزار شد که در نهایت رکابزنانی از اریتره، استرالیا و مالزی اول تا سوم شدند.

حمید بیک خورمیزی از تیم پیشگامان کویر یزد پانزدهم شد، امیر کلاهدوز در رده هفدهم قرار گرفت. همچنین آروین معظمی گودرزی بیست و سوم، مهدی سهرابی چهل و سوم و رضا حسینی پنجاه و دوم شدند.

در پایان این رقابت چند روزه در فیلیپین تیم ناوی فیلیپین اول شد، تیم کیگ رودبیک از همین کشور در رده دوم قرار گرفت و تیمی از مالزی سوم شد. تیم پیشگامان کویر یزد در رده پنجم قرار گرفت.

همین طور پیراهن طلایی و امتیازی از آن جوشوآ ای کارینو از مالزی شد.  عنوان بهترین رکابزن جوان حاضر در تور  به دانیل ور کارینو از فیلیپین رسید. متکل از مالزی هم پیراهن کوهستان را برای خود تصاحب کرد.

نهمین دوره تور دوچرخه سواری فیلیپین در حالی امروز به کار خود پایان داد که روز اول این تور به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی و ترافیک بیش از حد درون شهری لغو گردید. همین طور به گفته مسئولان تیم پیشگامان کویر یزد دمای محل برگزاری این رقابت ها به بیش از ۵۰ درجه سانتیگراد می رسید که این مساله کار را برای رکابزنان ایرانی و دوچرخه سواران اروپایی بسیار سخت کرده بود.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم پیشگامان کویر یزد در سال های گذشته در این تور بین المللی رده های بهتری از آن خود کرده بودند به طوری که در آخرین حضورشان در این تور در سال ۲۰۱۴ عنوان سوم بهترین رکابزن به علیرضا اصغرزاده رسیده بود. همینطور در سال ۲۰۱۳ قادر میزبانی و امیر کلاهدوز نفرات اول و دوم تور بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *