جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

تیم مدیریتی علمی و عملی فدراسیون ما را به ورزش همگانی امیدوار کرد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از فدراسیون ورزشهای همگانی، مراسم تجلیل از فدراسیون ورزش‌های همگانی به خاطر کسب رتبه اول در پویش ورزش در خانه صبح امروز سه شنبه با حضور حمید بنی تمیم مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

حمید بنی تمیم مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی ضمن اشاره به حضور درخشان فدارسیون در پویش ورزش در خانه یادآور شد: فدراسیون ورزش‌های همگانی در ارزیابی‌های انجام شده در دفتر توسعه ورزش همگانی، با فاصله رتبه نخست پویش ورزش در خانه را کسب نمود. با توجه به اینکه این پویش مجدداً مورد تاکید وزارت قرار دارد، انشاالله این مسیر ادامه داشته باشد.

بنی تمیم تفکیک ورزش قهرمانی و همگانی از یک دیگر را نادرست خواند و افزود: مسابقه‌ی کشتی را در نظر بگیرید اگر فردی در مسابقات انتخابی استان یا کشوری را شرکت می‌کند و در پایان مسابقات انتخابی تنها ۴ نفر برگزیده می‌شود، سایر نفراتی که در بین برگزیدگان نبوده‌اند به سختی می‌توانند از سبک زندگی فعالی که در طول شش ماه گذشته و آماده سازی مسابقات داشته فاصله بگیرد، بنابراین برگزیدگان و نخبگان ورزشی زمانی ظهور و بروز خواهند یافت که همگی ورزش کنند و از بین توده ورزشکار عده معدودی صعود کنند، زمانی که ورزش همگانی نباشد، ورزش قهرمانی وجود نخواهد داشت.

وی افزود: نگاه و عملکرد تیم مدیریتی علمی و عملی فدراسیون ورزش همگانی ما را به آینده ورزش همگانی امیدوار کرده است. مسیر کنونی فدراسیون مسیر درست و درخشانی است، ما وقتی که آمار کم تحرکی طی ۱۰ سال دو برابر می‌شود بدین معناست که مسیر را درست طی نکردیم، بنابراین بازنگری این مسیر الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *