یکشنبه , ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

تیرانداز گیلانی فینالیست رقابت های قهرمانی اروپا شد


به گزارش “ورزش تایمز”، «سجاد پور حسینی» تیرانداز گیلانی تیم ملی ایران در ماده تپانچه بادی آقایان مسابقات قهرمانی اروپا با شکست حریف ایتالیایی و با کسب امتیاز ۵۷۹ امتیاز راهی فینال شد.

همچنین جواد فروغی تیرانداز المپیکی ایران نیز با کسب ۵۸۸ امتیاز توانست با راهیابی به فینال توانست بالاترین امتیاز را کسب کند.

در ماده تپانچه بادی بانوان نیز، «گلنوش سبقت الهی» با ۵۸۶ امتیاز به عنوان نفر اول راهی فینال شد بالاترین امتیاز را کسب کرد و «هانیه رستمیان» با ۵۷۶ امتیاز از نفر هشتم مرحله مقدماتی نماینده کشور بلاروس با ۵۷۴ امتیاز رکوردی بالاتر را ثبت کرد.

در ماده تفنگ بادی بانوان، «آرمینا صادقیان» با ۶۲۹.۸ امتیاز و «فاطمه کرم زاده» با ۶۲۸.۷ امتیاز در مقایسه با نماینده اسلوانی با ۶۳۰.۸ به عنوان نفر اول و نماینده روسیه با ۶۲۷.۹ به عنوان نفر هشتم راهی فینال شدند نتیجه مطلوبی را ثبت کردند.

در این ماده «مه لقا جام بزرگ» و «نجمه خدمتی» به ترتیب ۶۲۳.۹ و ۶۲۲.۴ امتیاز را کسب کردند.

در پایان ماده تفنگ بادی آقایان نیز، «مهیار صداقت» و «پوریا نوروزیان» با ۶۲۶.۵ و ۶۲۱.۶ امتیاز در مقایسه با نماینده روسیه با ۶۳۱.۸ به عنوان نفر اول و نماینده جمهوری چک با ۶۲۷.۱ امتیاز به عنوان نفر هشتم فینال به کار خود پایان دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *