پنجشنبه , ۱۶ آبان ۱۳۹۸

توان کسب مدال طلای تنیس‌روی میز المپیک را داریم


به گزارش “ورزش تایمز”، مهرداد علی قارداشی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه مجمع انتخاباتی تنیس روی میز استان اردبیل افزود: طی سال های اخیر با روند رو به رشدی روبرو بودیم و در سایه این پیشرفت ها توانستیم در مسابقات جاکارتا نشان برنز را کسب کنیم.

وی با بیان اینکه این نشان کم از طلای رقابت ها نداشت، ادامه داد: این موفقیت ها در حالی کسب شده که طی سال های اخیر با تحریم‌ها و تشدید گرانی تجهیزات و کمبود اعتبارات مواجه بودیم.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز رسیدن به مدال طلای المپیک را دور از دسترس ندانست و تاکید کرد که تحقق این مهم نیازمند برنامه ریزی، استعدادیابی، سرمایه گذاری، کار سخت و… بوده و باید روی این هدف تمرکز کنیم.

وی در عین حال توسعه تنیس روی میز در کشور را نیازمند سرمایه گذاری در رده های سنی پایه دانست و یادآور شد: بحث آموزش نیز از نیازهای اساسی در این زمینه بوده و فدراسیون با توجه به اهمیت آن سرمایه گذاری نرم افزاری و سخت افزاری لازم را در نظر گرفته است.

علی قارداشی با اشاره به تخصیص اعتبارات مناسب آموزشی به هیئت ها متذکر شد: این رشته باید در تمام شهرها و روستاها تروبج و توسعه یابد، در این صورت می توان استعدادها را کشف و نسبت به پرورش آنها اقدام کرد.

گفتنی است با برگزاری مجمع انتخاباتی، علی دهقانی با اخذ ۱۱ رای از مجموع ۱۶ رای ماخوذه به عنوان رئیس هیئت تنیس روی میز این استان انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *