جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

تمجید کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا از تیم ملی ایران


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، عباس ناطق نوری در این زمینه گفت: تیم ملی کیبل اسکی کشورمان در این رقابتها برای اولین بار با کسب یک مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز در جایگاه سوم آسیا ایستاد که این عنوان تاریخی باعث شد تا مسئولان اسکی روی آب آسیا به خصوص «توماس لین» رئیس تایوانی قاره قدرت تیم ایران را ستایش کنند. 

وی افزود:این مهم حاصل مدیریت و برنامه ریزی هدفمند انجمن اسکی روی آب کشور طی دو سال اخیر به ریاست علیرضا مهر صادقی رئیس انجمن و نایب رییس کنفدراسیون آسیا، دانش فنی هیات رئیسه منسجم و تلاش و تمرینات مستمر ملی پوشان بود که البته با حمایت بی دریغ فدراسیون انجمنهای ورزشی و شخص محمد علیپور به بار نشست. 

ناطق نوری تاکید کرد: با وجود مدت زمان محدود برای آماده سازی تیم و خستگی ناشی از طولانی بودن مسافت اعزام به مسابقات، تمامی ورزشکاران ما در این دوره با آمادگی خوبی شرکت کردند و مزد زحمات خود را گرفتند. ما در سخت ترین گروه که آزاد مردان بود هم شانس مدال داشتیم. حتی حمید خودسیانی فراتر از انتظار ظاهر شد ولی با اختلاف اندکی مقام چهارم را کسب کرد و امتیاز مهمی برای تیم ملی ایران بدست آورد. 

عضو کمیته فنی اسکی روی آب آسیا حضور دراجلاس آسیایی را بسیار مفید خواند و تصریح کرد :در این نشست کمیته های تخصصی برنامه های قاره آسیا و از تقویم پیش رو گزارش کاملی ارائه دادند .همچنین تمامی حاضرین از شرکت تیم کامل کشورمان و حضور بانوان ایرانی در این رقابت ها شگفت زده بودند و بارها از انجمن اسکی روی آب ایران تقدیر و تشکر کردند. ضمن اینکه در خلال این اجلاس دیدارهایی جداگانه با “توماس لین” رییس و کریس هوارس دبیرکل آسیا صورت گرفت که بسیار رضایت بخش بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *