شنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

تغییر دوباره در مدیریت مجموعه آزادی/ یک شهرداری‌چی جدید می‌آید!


به گزارش “ورزش تایمز”، حضور علی اکبر شعبانلو در مجموعه ورزشی آزادی به عنوان سرپرست این مجموعه بزرگ وارد ماه ششم شده که حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی مجدد اقدام به تغییر مدیریت این مجموعه کرد.

بر این اساس قدرت الله سیف به عنوان سرپرست جدید مجموعه ورزشی آزادی به عنوان جایگزین شعبانلو معرفی شده است. همچون دیگر افرادی که از سوی مدیریت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برای مجموعه‌های ورزشی منصوب شده اند، وی نیز پیشینه فعالیت در شهرداری و استانداری‌ها را دارد.

تغییر مدیریت مجموعه ورزشی آزادی در حالی انجام شد که “ورزش تایمز” هفته گذشته در گزارشی با عنوان «تغییر مدیریت در دو مجموعه ورزشی بزرگ پایتخت / ‏‬شهرداری چی ها می‌روند؟» به تغییرات پیش روی این مجموعه اشاره کرده بود.

آزادی همچنان بی ثبات در مدیریت

به گزارش “ورزش تایمز”، طی یک سال و نیم گذشته که حسن کریمی در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی مدیریت دارد این برای چهارمین بار است که مدیریت مجموعه ورزشی آزادی دستخوش تغییرات می‌شود. وی در اولین اقدام مدیریتی خود ناصر محمودی فر را جایگزین سیدحسن طباطبایی در مجموعه ورزشی آزادی کرد.

این کار بهمن ماه ۹۶ انجام شد. پنج ماه بعد یعنی در تیرماه سال ۹۷ اما فرهاد نیکوخصال جای محمودی فر را گرفت. نیکوخصال در حالی به عنوان سرپرست مجموعه ورزشی آزادی معرفی شد که پیش از آن هم مدیریت این مجموعه را عهده دار بود اما خردادماه سال ۹۵ با حکم مدبر – مدیرعامل وقت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی – برکنار و جای خود را به حسن طباطبایی داده بود.

البته این دوره سرپرستی نیکوخصال در مجموعه ورزشی آزادی بیشتر از پنج ماه دوام نداشت چراکه او آذرماه سال ۹۷ جای خود را به علی اکبر شعبانلو داد که بیشتر از پیشینه ورزشی، فعالیت در شهرداری‌ها را در کارنامه دارد. حالا هم قدرت الله سیف به عنوان سرپرست مجموعه ورزشی آزادی معرفی شده است.

البته تغییرات مدیریتی در مجموعه ورزشی آزادی به یک سال و نیم گذشته محدود نمی‌شود. پیش از آن هم این مجموعه با این مشکل مواجه بود. طوری که از اسفندماه سال ۹۰ تا بهمن ماه سال ۹۶ (آغاز تغییرات در دوره مدیریت فعلی شرکت توسعه) به ترتیب توفیق کابلی، محمد جمشیدی، فرهاد نیکوخصال و سید حسن طباطبایی در مجموعه ورزشی آزادی مدیریت داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *