جمعه , ۱ مرداد ۱۴۰۰

تصویب کامل گزارش ها در مجمع عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی


به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون به منظور بررسی عملکرد و ارائه گزارش‌های مربوطه در سال ٩٩ امروز چهارشنبه (٩تیرماه) به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و با حضور مهدی حیدری رئیس فدراسیون در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی به نمایندگی کمیته ملی المپیک همراه با علی خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و مهدی مستجاب الدعوه مسئول امور مجامع فدراسیون‌ها از دیگر افراد حاضر در مجمع بودند.

همچنین مجتبی ارشدی و شادی قیاسی نواب رئیس فدراسیون، هاشم محتشمی سرپرست دبیری، مهدی شبستری خزانه دار و مرتضی کوهی بازرس فدراسیون همراه با حسین اکبرنژاد و احمد محمدی (نماینده باشگاه‌ها)، سلین میرزائیان و خشایار حسینیان (نماینده ورزشکاران)، آرین شایسته (نماینده مربیان)، حبیب خمجانی (نماینده داوران)، مسعود جوکار (نماینده ورزش‌های دانشگاهی)، محمد رواسی زاده (نماینده ورزش‌های دانش آموزی)، محمد جواد گل پرور (نماینده ورزش‌های کارگری) و محمد حسین فرضی (حسابرس مستقل) در محل مجمع حضور داشتند. سایر اعضای مجمع به صورت وبینار در جریان امور و روند برگزاری مجمع قرار گرفتند.

این مجمع در شرایطی برگزار شد که مهدی حیدری از بهمن ماه سال گذشته ریاست فدراسیون را بر عهده گرفته و بر همین اساس این اولین مجمع در دوره ریاست وی به حساب می‌آید.

در آغاز مجمع فدراسیون، مهدی حیدری گزارش کاملی از فعالیت‌های این فدراسیون طی سال گذشته که در حوزه‌های مختلف انجام شد، ارائه کرد.

همچنین محمدحسین فرضی حسابرس مستقل فدراسیون گزارش مربوط به سال گذشته را ارائه کرد که با رأی اعضای مجمع به تصویب رسید.

در بخشی از مجمع امروز، مهدی شبستری خزانه دار در واکنش به درخواست علی نژاد گزارشی از وضعیت مالیاتی فدراسیون ارائه کرد. وی همچنین به کمک‌های مالی دریافتی از وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک اشاره کرد. گزارش ارائه شده توسط خزانه دار هم پس از بحث و بررسی‌های لازم به تصویب رسید.

مرتضی کوهی، بازرس فدراسیون هم در ادامه مجمع گزارش مربوط به این حوزه را ارائه کرد که با رأی اکثریت اعضا به تصویب رسید.

بررسی و تصویب عملیاتی تقویم سال ۱۴۰۰ توسط مهدی حیدری بخش دیگر مجمع بود که با رأی اعضا به تصویب رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *