یکشنبه , ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

تصمیم مسئولان ورزش درباره دوومیدانی ماندگار و تاریخی بود


مجید کیهانی رئیس سابق فدراسیون دوومیدانی و یکی از کاندیداهای مجمع انتخاباتی این فدراسیون در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص ابطال مجمع دوومیدانی گفت: من معتقدم این تصمیم مسئولان، ماندگار و تاریخی بود. از وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، شخص دکتر سلطانی فر و دکتر صالحی امیری برای ورود به این قضیه تشکر می‌کنم.

وی افزود: مسئولان محترم ورزش همه جوانب را سنجیدند و وقتی خلل در برگزاری انتخابات برای آنها محرز شد جانب حق را گرفتند و تصمیم بر آن شد تا انتخابات دوومیدانی مجدداً برگزار شود.

کیهانی تاکید کرد: این تصمیم بی شک نشان می‌دهد وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به دنبال برقراری عدالت و برگزاری با سلامت کامل انتخابات فدراسیون‌های ورزشی است.

وی در خصوص اینکه از روز نخست نیز مشکل برگزاری انتخابات را به مسئولان ارشد وزارت ورزش مربوط ندانست گفت: من از روز اول نیز مطرح کردم که این اتفاقات ناخواسته رخ داده است و تعجیل ارکان برگزاری انتخابات باعث به وجود آمدن آن شد. وقتی موضوع برای وزارت ورزش و حوانان و کمیته ملی المپیک محرز شد تصمیم شجاعانه و قاطعی گرفته شد که تصمیم به عدالت، صداقت، عدم جانب داری بود و بار دیگر مهر تاییدی بر این موضوع بود که انتخابات‌های ورزشی در سلامت کامل برگزار می‌شود و تلاش مسئولان هم بر همین موضوع است.

کیهانی تصریح کرد: من از دکتر سلطانی فر و دکتر صالحی امیری برای این درایت و مدیریت تشکر می‌کنم و همچنین از دکتر علی نژاد معاونت محترم وزارت ورزش که با بزرگواری این اتفاقات رخ داده را پذیرفتند تشکر می‌کنم و به عنوان عضو کوچکی از خانواده دوومیدانی که توفیق خدمت به این رشته را داشتم از خانواده شریف و عزیز این رشته می‌خواهم تا کدورت‌ها را کنار گذاشته و کمک کنیم تا ان شاالله هر کس در مسند فدراسیون قرار می‌گیرد با اتحاد و انسجام خانواده دوومیدانی برای پیشرفت و موفقیت این رشته تلاش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *