یکشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

«ترقوه» دانشور شکست/ رکابزن ایران راهی بیمارستان شد


به گزارش “ورزش تایمز”، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر دوچرخه سواری پیست در حالی از شب گذشته در پیست آزادی تهران آغاز شد که در نخستین شب شاهد یک حادثه نسبتاً شدید برای یکی از ملی پوشان کشورمان بودیم.

محمد دانشور دوچرخه سوار ملی پوش کشورمان که در ترکیب تیم دانشگاه آزاد اسلامی در این دوره از رقابت‌های لیگ حاضر شده بود در جریان برگزاری ماده ۲۰۰ متر سرعت دچار حادثه شد و از ناحیه ترقوه و کتف دچار شکستگی شدید شده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

کربلایی مدیر برنامه‌های دوچرخه سوار ملی پوش کشورمان در گفت و گو با “ورزش تایمز”، ضمن تأیید این مطلب گفت: شب گذشته شاهد برگزاری مسابقات لیگ در پیست بودیم، پیست کمی کثیف بود و باد شدیدی در آن می‌وزید، وقتی محمد دانشور در ماده ۲۰۰ متر استارت زد به علت سرعت بالا و وزش باد به زمین خورد بر اثر این زمین خوردگی کتف دست راست وی شکسته و از ناحیه ترقوه دچار آسیب دیدگی شدیدی شده است.

وی افزود: هم اکنون با مسئولیت خودمان از بیمارستان ترخیص شده ایم تا یک دکتر خوب پیدا کرده و وی را هر چه زودتر مورد درمان و جراحی قرار دهیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، محمد دانشور شب گذشته در ماده تیم استریم قهرمان شده بود. در مسابقه کایرین که جنبه انتخابی تیم ملی را داشت در رده نخست قرار گرفت اما در مسابقه ماقبل فینال ماده ۲۰۰ متر سرعت (استریم) دچار حادثه و راهی بیمارستان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *