شنبه , ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

تخصیص صد درصدی بودجه کمیته المپیک تا دو ماه آینده


به گزارش “ورزش تایمز”، با وجود گذشت هفت ماه از سال جاری، کمیته ملی المپیک تاکنون ۷۵ درصد از بودجه مصوب برای فدراسیون‌های ورزشی را به حسابشان واریز کرده است. این میزان بودجه طی سه مرحله و در هر مرحله به میزان ۲۵ درصد از کل بودجه مصوب در اختیار فدراسیون‌های ورزشی قرار داده شده است.

با این حال مسئولان کمیته ملی المپیک در حال رایزنی و مکاتبات لازم هستند تا با تخصیص لازم از خزانه دولت، بخش باقی‌مانده بودجه فدراسیون‌ها را در اختیار آنها قرار دهند.

به گفته کیکاووس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک، رایزنی‌هایی از طرف صالحی‌امیری رئیس این کمیته با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه انجام شده تا تخصیص دوباره‌ای از دولت در اختیارمان قرار داده شود که در چنین شرایطی ۲۵ درصد باقی‌مانده بودجه فدراسیون‌ها در اختیارشان قرار داده خواهد شد.

سعیدی در گفتگو با “ورزش تایمز” با یادآوری اینکه کمیته ملی المپیک سال گذشته هم صد درصد بودجه فدراسیون‌ها را در اختیارشان قرار داد، تأکید کرد: تلاشمان این است که پرداختی باقی مانده به فدراسیون‌ها طی دو ماه آینده و تا پیش از سه ماه پایانی سال انجام شود که در چنین شرایطی، میزان پرداختی به فدراسیون‌ها نیز صد درصد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *