پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

تاکتیک‌های «سوتار» به ایران نمی‌خورد


ابوالفضل مقصودلو در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص ناکامی ایران در مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا در گرگان، اظهار کرد: بازی‌های خوبی بود، ما فکر می‌کردیم سطح تیم‌ها مانند گذشته است اما آنها با قدرت و برای شکست ایران پای به رقابت‌های قهرمانی آسیا در گرگان گذاشتند.

وی افزود: البته فکر می‌کنم خودمان هم کمی مغرور شده بودیم و فقط به بازی فینال مقابل هندوستان فکر می‌کردیم و از تیم‌های دیگر غافل شدیم.

مقصودلو تصریح کرد: حتی تیمی مانند سریلانکا مقابل ما انگیزه زیادی داشت و به هیچ وجه فکر نمی‌کردم این تیم تا این حد خوب کار کند.

وی ادامه داد: ما تیم قدرتمندی هستیم اما نتوانستیم قدرت‌مان را در زمین به نمایش بگذاریم و از رسیدن به فینال باز ماندیم.

بازیکن گلستانی تیم ملی کبدی مردان ایران در خصوص مقایسه سرمربی ایران با سرمربی هندی، گفت: من به عنوان بازیکن تیم ملی با سرمربی ایرانی راحت‌تر هستم، من حدود هشت سال با یک سبک کار کردم و نمی‌شود یک مربی خارجی بیاید و سبک بازی من را تغییر دهد.

مقصودلو اضافه کرد: سوتار تاکتیک‌هایی مختص به خودش را داشت که به سبک بازی ایران نمی خورد اما ما را مجبور به اجرای آن تاکتیک‌ها می‌کرد.

وی در خصوص شکست مقابل پاکستان در مرحله نیمه نهایی، خاطرنشان کرد: بازی را بسیار ضعیف شروع کردیم و هر لحظه آن صحنه پایانی بازی که مقابل مهاجم پاکستان دفاع نا موفقی داشتیم جلوی چشم‌مان است.

وی در خصوص استقبال تماشاگران و حمایت از تیم ملی کبدی در مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان، یادآور شد: تماشاگران ایرانی در این رقابت‌ها سنگ تمام گذاشتند و ما شرمنده آنها شدیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی کبدی مردان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان عنوانی بهتر از سومی مشترک کسب نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *