شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

تامینی: همدلی، محبت و مهربانی را در فدراسیون شطرنج حاکم خواهیم کر


به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع انتخابات فدراسیون شطرنج صبح امروز چهارشنبه برگزار شد و طی آن حسن تامینی با کسب ۲۶ رای در دور دوم به عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب شد.

تامینی پس از این انتخاب گفت: تمام تلاشمان این است که همدلی، محبت و مهربانی در فدراسیون شطرنج بیشتر شود و بتوانیم از همه کسانی که برای این فدراسیون زحمت کشیده اند استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم با ارتباطاتی که داریم برای پیشرفت فدراسیون در امور مالی شرایط خوبی را فراهم کنیم تا ورزشکاران دغدغه ای به غیر از شطرنج نداشته باشند. در این بخش هم می شود از بخش خصوصی استفاده کرد و هم از بخش دولتی.

رئیس جدید فدراسیون شطرنج در ادامه پیرامون مهاجرت برخی چهره های این رشته و برنامه ای که در این مورد دارد گفت: در ابتدا باید سرمایه هایی که الان داریم را حفظ کنیم و انگیزه هایشان را برای خدمت به کشورمان بیشتر کنیم. باید حمایت های بیشتری از آنها داشته باشیم تا اینها را حفظ کنیم. در مرحله بعدی باید شرایطی را فراهم کنیم که عزیزانی که از ایران رفته اند برگردند. اگر این شرایط را فراهم نکنیم این اتفاق نخواهد افتاد.

تامینی در مورد مشکلاتی که در فدراسیون وجود دارد و اولویتش برای این فدراسیون گفت: باید زیرساخت ها را بهتر کنیم و با مهربانی و همدلی اوضاع را بهتر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *