سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

بیست و چهارمی لژیونر دوچرخه سواری ایران در روز آخر


به گزارش “ورزش تایمز”، مرحله سوم و نهایی از هشتمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری «پرینسیس ماهای» تایلند امروز چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه در مسیر ۸۳.۳ کیلومتری منطقه چیانگ مای برگزار شد. در پایان مرحله سوم این تور ویژه بانوان، رکابزنانی از تایلند، توباگو و ژاپن به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان مسابقه گذشتند.

ماندانا دهقان بانوی لژیونر دوچرخه سواری ایران در آخرین روز از این تور بین المللی در رده بیست و چهارم قرار گرفت. دهقان در مرحله اول تور نیز پنجاه و ششم و در مرحله دوم به عنوان هجدهمین نفر از خط پایان مسابقه گذر کرده بود. وی در اولین همراهی تیم مکس واترزلی هلند در سال ۲۰۱۹ موفق شد در میان ۷۲ رکابزن حاضر در تور در رتبه سی ام قرار بگیرد. تیم باشگاهی مکس واترزلی در رتبه بندی نهایی تور نیز با یک پله سقوط نسبت به دو روز قبل در رده دوم ایستاد. نمایندگان اوکراین و سوئیس اول و سوم شدند.

این تور معتبر آسیایی در سه مرحله برگزار شد که تیم‌های دوچرخه سواری زنان از کشورهای قزاقستان، ویتنام، روسیه، اوکراین، مالزی، سنگاپور، ژاپن، سوئیس، تایلند و تیم‌های باشگاهی ایلومینیت آمریکا، کوگاس روسیه و ولوفیت استرالیا در آن حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *