سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

به هیچکس نگفتم از رای خود در مجمع عکس بگیرد


به گزارش “ورزش تایمز”، هاشم اسکندری بعد از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد گفت: از لطف اعضای مجموع ممنونم. از راهنمایی های آقای داورزنی هم استفاده می کنم. حتما در این ۸ سال مشکلات زیادی وجود داشته است که امیدوارم همه کمک کنند حل شود. در این یکسال خیلی اذیت شدم اما همه را نادیده می گیریم و از همه می خواهم که به ما کمک کنند.

وی ادامه داد: در این چند سال که در خدمت خانواده این رشته بودم و با حسن اعتمادی که به من شد امیدوارم بتوانم این بار مسئولیت را به خوبی پاسخ دهم.

رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد در پاسخ به این سئوال که آیا شما از اعضای مجمع خواسته بودید از رای خود عکس بگیرند؟ تاکید کرد: خودتان قضاوت کنید که من این کار را می کنم یا نه؟! من حتی خودم به صورت مستقیم با کسی ارتباط نگرفتم. یک سال است که برخی تلاش کردند هر وصله ای را به من نسبت دهند. مطمئنم خودم و کارمندان فدراسیون هرگز چنین کاری نکرده اند.

وی  در خصوص ۱۴ رای مخالفش در مجمع افزود:حتما ضعف هایی داشته ایم. تلاش می کنیم تا با کمک هیات ها مشکلات را حل کنیم. همیشه خودمان را در مدارج و کرسی ها با هیات ها شریک دانسته ایم و خواهش می کنیم تا هیات ها به ما کمک کنند.

اسکندری در خصوص حکم اخیر به مهران مدیری عنوان کرد: به مهران مدیری حکمی داده ایم و به ما قول داده اند در سال ۹۷ جام ستارگان را برگزار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *