جمعه , ۸ اسفند ۱۳۹۹

بهترین های هفته هفتم و هشتم لیگ تیروکمان مشخص شدند


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیر و کمان، در چارچوب دیدارهای هفته هفتم لیگ تیر و کمان و در مادهریکرو، تیم هیات چهارمحال و بختیاری با نتیجه ۴ بر یک مغلوب آکادمی راد شد. دانشگاه آزاد و سپاهان اصفهان با نتیجه مشابه ۴ بریک به ترتیب مقابل نفت امیدیه و مقاومت عاشورا آذربایجان شرقی به برتری رسیدند. نیروی زمینی اردبیل نیز با نتیجه ۳ بر ۲ از سد تیمهدف طلایی گذشت.

در ماده ریکرو و در هفته هشتم، هیات چهارمحال و بختیاری و نیروی زمینی اردبیل با نتیجه مشابه ۴ بر یک به ترتیب مقابل نفت امیدیه وکمانداران پایتخت به پیروزی رسیدند. آکادمی راد و سپاهان اصفهان با نتیجه مشابه ۳ بر ۲ مقابل مقاومت عاشورا آذربایجان شرقی وهدف طلایی به پیروزی رسیدند.

در مسابقات این هفته، رضا شبانی، صادق اشرفی و میلاد وزیری هر سه از تیم دانشگاه آزاد با امتیازات، ۳۲۷، ۳۲۷ و ۳۲۶ بهترینامتیاز را در ریکرو کسب کردند.

در ماده کامپوند و در هفته هفتم، تیم سپاهان اصفهان و فولاد آلیاژی ایران با نتیجه مشابه ۵ بر صفر به ترتیب مقابل هیات آبیک و نفتامیدیه به پیروزی رسیدند. هیات کرمانشاه ۳ بر ۲ برابر کمانداران پایتخت به برتری رسید. آکادمی راد با نتیجه ۴ بر یک از سد تیم آلفاگذشت.

در ماده کامپوند و در هفته هشتم، فولاد سپاهان اصفهان، آکادمی راد و تیم آلفا با نتیجه مشابه ۵ بر صفر به ترتیب مقابل تیم‌های نفتامیدیه، کمانداران پایتخت و مقاومت عاشورا آذربایجان شرقی به برتری رسیدند. هیات کرمانشاه با نتیجه ۳ بر ۲ از سد تیم هیئت آبیک گذشت.

در مسابقات این هفته محمد صالح پالیزبان از آکادمی راد با امتیاز ۳۵۱، مجید احمدی و نیما محبوبی از تیم آلفا با امتیاز ۳۴۸ و ۳۴۶ در رده‌های اول تا سوم بهترین کمانداران از نظر امتیازی قرار گرفتند.

..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *